Значення імені Ванесса | Що означає ім'я Ванесса, характер і доля

Ванесса значення імені

Ласкаві скорочення імені Ванесса — Несса, Нессі, Вані, Ванни, Ван, Ванита, Ванетта, Ваниса, Ванна, Ванеза, Венесс.

Близьке до Ванесси — Ванеса.

З’явилося ім’я в Англії. Пояснення виникнення імені неоднозначні. Головним із них можна вважати, що творцем імені був автор Гуллівера, знаменитий Джонатан Свіфт, прославлений сатирик XVIII століття.

Він інтерпретував прізвище та ім’я своєї подруги, яку звали Естер Ваномри. Свіфт представив Esther Vanhomrigh у своїй поемі під ім’ям Ванесси. Перша частина прізвища «ван» почала нове ім’я, а коротка форма «есса» або «ессі» — так кажуть у Європі — стала продовженням імені. Твір з’явився друком у 1726 році.

Інша думка схиляється до виникнення від імені одного з родів метеликів. Їх виявив на початку 19 століття вчений з Данії Йоганн Християн Фабрицій і дав їм назву по імені древнього божества Фанета (греки говорили «Фанес»). Слово «Phanes» означає «явище». З усього сказаного зазвичай трактують ім’я Ванесса — в перекладі «метелик», «стрімкий», «існує», «з’явилася». Але цілком можливо, що данський ентомолог при назві свого відкриття просто скористався ім’ям, задовго до того створеним письменником Свіфтом.

Одна з скорочених від нього варіацій Несса застосовно до кількох жіночих імен — Агнеса, Інеса і Янесса (Яна).

Власниць імені почало ставати все більше, починаючи з середини минулого століття. А до кінця століття Ванесса увійшла в моду, наприклад, у Німеччині увійшло в десятку серед жіночих імен. Зараз Ванесса числиться в рейтингу серед 50 найбільш поширених імен цієї держави.

Але воно не входить у церковні календарі.

Вплив імені на характер і долю

Носій імені заворожує своєю унікальністю і таємничістю. Ванесса незвичайна своїм характером — поряд з чутливістю і імпульсивністю вона вміє впадати в абсолютну байдужість, бути відстороненою і неговіркою. Ванесса швидко знаходить вихід із ситуації, це гарна риса при надзвичайних обставинах і взагалі в житті.

Носій імені любить змінювати навколишню обстановку, подорожувати, цінує будь-які досягнення, а не тільки приносять фінансовий прибуток. Ванесса широко дивиться на світ, у неї багата натура. Володарка імені завжди зайнята справами по своєму смаку. Будучи вразливою, маючи добре розвинену уяву, Ванесса помічає в світі багато всього, чого не бачать інші. Ця якість допомагає хазяйці імені бути творчою особистістю.

Дитиною представниця імені вже розуміє, що вона відрізняється від інших дітей. Надалі це розвивається почуття невпевненості в собі. Допомогти Ванессі можуть батьки, ставлячись до неї ніжно і лагідно. Дівчинці потрібно давати волю своїй уяві, використовуючи його у своїх захопленнях — малюванні, музиці, артистичної діяльності, рукоділля, кулінарії.

Носійки імені ведуть себе природно, по-дружньому. Але Ванессі ненудно і у власному суспільстві. Знайшовши свого обранця, представниця імені хоче довести їх відношення до досконалості, і тоді починають виникати проблеми. Їй здається, що коханий здатний читати її думки, що насправді неможливо. Ванесса вірна своїм почуттям, здатна принести себе в жертву, це особливо видно, коли вона стає матір’ю.

Ванесса творча натура, але вибирає собі професію не відразу. Щоб зробити стрімку кар’єру, Ванесса щосили шукає свою справу. Представниці імені можуть звернутися до артистичної, вокальної, хореографічної діяльності. Зайнятися живописом і дизайном теж можливо. Але Ванессі підійдуть і професії в інших областях — управління, медицина, юриспруденція. Жінки з цим ім’ям проявлять себе у громадській діяльності, телемовленні, туризм, журналістиці.

Іменин для цього імені не зазначено.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь