Значення імені Ванда | Що означає ім'я Ванда, характер і доля

Ванда значення імені

Скорочені імена — Ванди, Вандочка, Вана, Вандахен, Вандхен, Вандонька, Вандуся, Вандзя, Дечка, Вандичка, Вандушка, Вандинка, Венді.

Близьке за звучанням — Венделін.

Ім’я вживається слов’янськими народами і німцями.

Історія виникнення імені

Про появу жіночого імені Ванда до цих пір немає єдиної думки. Одні пояснюють його появу виникненням від німецького кореня «венд», що дав початку не одному імені в Німеччині — чоловічим Вендельмар, Вендельгард, жіночим — Венделін.

Корінь слова «венд» з’явився у зв’язку з тим, що жителі Німеччини почали називати своїх сусідів — західних слов’ян — «вендами, венедами, венделами». При цьому задовго до появи їх племені на цьому місці жили вандали — родинне плем’я готів з давньогерманської мови союзу племен.

В 600-700 роках нові племена «вендом» вигнали з території колишніх господарів вандалів, а німці зберегли співзвучне з вимови назву, перенісши його на знову оселилися в цих місцях слов’ян. Середні століття поглинули всяку пам’ять про вандалів, а однокорінне слово залишилося за слов’янами-венделами. Німці ж загальну назву «венди» давали всіх племен слов’ян, які жили по сусідству з ними на землях східної частини Німеччини. Їх із слов’янських народів представляли поляки і чехи. З цієї причини зараз Ванда зберігається саме у цих національностей.

Цьому тлумаченню протистоїть інше, що тяжіє до слов’янського походження імені, в перекладі має значення «смутьянка» або «сперечальниця». Воно особливо поширене серед польського, угорського, німецького, білоруського, українського, чеського населення. Останні святкують іменини Ванди 6 лютого. Ім’я може служити і як прізвища.

Дивовижна натура Ванди

Названі таким ім’ям відповідально підходять до вибору друзів і коханих. Ванді дороги мирні і гармонійні стосунки, тому вона будь-якою ціною намагається не вплутуватися в конфлікти і ризикувати як фізично, так і психологічно. Ванда пред’являє особливі вимоги до свого особистого життя та професійної діяльності. Перфекціонізм характеру вимагає від власниці імені не тільки очікування благ, але й відповідального ставлення до всього.

Ванда сповнена емоціями і почуттями, хоча не вважає за потрібне обтяжувати людей своїм ниттям. Носить це ім’я обдарована інтуїцією, завдяки якій добре розуміє оточуючих, розбирається в обстановці, що склалася. Серед інших Ванда цілком може стати медіумом. Інтуїтивне розуміння людей здатне підштовхнути Ванду при виборі професії до таких галузей знань, де природний дар власниці імені відчувати людей, вникати в їх ситуації відіграє велику роль. Це може стати в нагоді в роботі консультантом або психологом. Таким чином, інтуїція носійки імені принесе велику користь.

Від прийнятого рішення жінка з таким ім’ям ніколи не відійде. Спроби змусити Ванду відступити від нього будуть марними. Ванда переконана у своїй правоті, які б аргументи в протилежному думці їй не пред’являли. Перед тим як намагатися жінку з таким ім’ям переконати, що бажає зробити це треба зважити свої знання в цій області і зрозуміти, які доводи будуть незаперечними. З вигляду Ванда дуже спокійна і тиха, але під зовнішньою оболонкою ховається неприборканий запал і емоційність, допомагають Ванді бути попереду інших зі своїми свіжими думками, новими задумами.

Жінка з таким ім’ям м’яка і добра, романтик і ідеаліст. Ванда вміє слухати, вона підставить плече рідним та близьким у разі потреби, щоб вони відчували свою захищеність. Ванда обдарована вмінням думати, вона мобільна і енергійна. Власниці імені подобається бути всюдисущої, адже це скрупульозна й активна натура. Ванда легко звикає до будь-якої обстановки. Однак носителька цього імені властиві коливання, тривожність, призводять Ванду до внутрішніх суперечностей.

Ванда-дитина росте тихою милою дівчинкою, яка уявляє реальною сім’єю своїх ляльок. Ванда чутлива, що загрожує зміною настроїв моментів від захоплення до періодів скритності і спокою, в які володарка імені стає тихонею і скромницею, нечутною і мовчазною. Батькам при вихованні добре б зайнятися цією межею і прищепити Ванді почуття впевненості, виховувати відповідальність вже досить ранні роки.

Представниця імені має мінливий характер — Ванда може бути дивно м’якою і надто запальною. Вона всім серцем любить друзів і рідних, завжди пожертвує для них вільним часом. Представниця імені прив’язана до близьких людей, ставиться з любов’ю до них і чекає від них такого ж поводження. Особисті відносини для неї важливі, а також потрібно участь у суспільному житті. В особистому житті і дружбу Ванда виявляє справжню пристрасть, але не переходить межу. Господиня імені вважає материнство найважливішим у житті і готується стати матір’ю з усією відповідальністю.

Представницям імені властиво бути трудоголіками, добре сходитися в малознайомими людьми навіть. Ванді подобається новизна, вона вміє вислуховувати, давати поради і надавати допомогу. У відповідності з цим варто вибирати професію, безпосередньо пов’язану з людьми — консультант, психолог, педагог, туроператор, продавець, маркетолог. Підійдуть дівчині з цим іменем і творчі професії області естетики, прикрас, мистецтва, культури, літератури.

Представниці імені відзначають іменини тільки взимку — 6 лютого.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь