Валерій: значення імені Валерій. Доля і характеристика імені

Іменем Валерій батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України та Греції.

Ім’я Валерій сформуволася в Стародавньому Римі від імені Валеріан, яке перекладається на українську як «бадьорий» або «міцний». У цього імені є різні інтерпретації, про які багато написано в розшифровці його жіночого аналога —Валерія. Скорочено, Валерія і Валерію називають Валя або Лера. Втім, це ще і окремі імена.

Характер володаря імені Валерій

Як правило, Валерій дуже поспішний. Чоловік з цим ім’ям не відноситься до людей, які будуть довго зважувати всі «за»і «проти». Валерій цілком здатний на якісь рішучі кроки, які інші люди називають відчайдушними. У нього не буває багато друзів, у тому числі з-за того, що Валерій іноді починає підколювати.

Валерій не з тих, хто кидає справу на середині, тому що в його ході з’явилися якісь проблеми. Така людина володіє колосальною гордістю. Валерій ображається через будь-який невинний жарт, особливо, якщо жартувала жінка. Чоловік дуже любить свою дружину і дітей. Валерій не припускає подружню зраду.

Хлопчик, якого батьки назвали Валерієм, буде душею компанії і не проти порушити правила. Він володіє гнучким мисленням, що допомагає Валерію постійно вигадувати нові способи позлити оточуючих. У нього є задатки лідера, які допомагають швидко стати авторитетом серед однолітків. Батьки Валерія постійно хвилюються за витівок сина і його невгамовної енергії. Цей неслухняний хлопчик воліє все пізнавати на власному досвіді. Дорослішаючи, Валера стає більш спокійним, але харизма залишається при ньому.

У володаря імені Валерій міцні нерви. Він швидко і легко сходиться з новими людьми. Валерій надзвичайно активна людина, її життя вирує, а він постійно знаходить, куди застосувати свої сили. Валерію необхідно знати, що хтось в ньому потребує. Він постійно щось радить і намагається допомогти. Ця людина не уявляє, що значить бути в центрі уваги. Часто Валерій шалений.

Іноді Валерій свято вірить в карму або загробне життя, де всім воздасться. Він не йде на поступки і не кидає близьких. Для Валерія зрада дорогого серцю людини — дуже болючий удар, який він ніколи не пробачить. Ця людина схильна сподіватися на краще, він приємний співрозмовник. Але Валерій не завжди бачить межу між жартом і образою. У конфлікті Валерій може приймати занадто радикальні рішення.

Особисте життя, хобі і робота Валерія

Валерій ніколи не стане одружитися на першій зустрічній. Одружується пізно, але до цього підкорює багато сердець. Валерій легко знаходить спільну мову з жінками. Тим більше, що він любить доглядати за сексуальними красунями. Буває, що Валерій опиняється в незручному положенні, але йому завжди вдається відбутися жартами. Спокушати жінок — один з вроджених талантів Валерія.

Чоловік з ім’ям Валерій рідко одружується вдруге. Його обраниця буде зразком благочестя. Валерій ніколи не зраджує і не йде з сім’ї. У відповідь Валерій чекає взаємності.

Всі хобі Валерія пов’язані з тим, що можна робити вдома. Досить часто така людина захоплюється збиранням або читанням. Позитивною стороною цього стає те, що Валерій ніколи не відмовиться допомогти дружині по будинку.

Досягнення в професії будуть залежати від того, ким буде працювати Валерій. Звичайно, віра і прагнення до перемоги стануть в нагоді в будь-якій справі, Валерій повинен отримувати задоволення від того, що робить. Чоловік може бути актором, дизайнером або інженером. Також Валерія виходить непоганий бізнесмен.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар