Валентина значення імені

Загальновідоме ім’я Валентина підійшло для неодноразових скорочень — Валя, Валюша, Валюся, Валечка, Валюня, Валюха, Ваку, Валентинка, Тіна, Валле.

Співзвучні аналоги імені — Валентине, Валентайн, Валантина, Валендина Валянтина, Алевтина.

Валентина — одне з тих імен, які увійшли в ужиток з прийняттям християнства, раніше існувало у католиків.

Якщо звернутися до латинської мови, можна отримати переклад — «сильна, здорова». Є і чоловіча пара Валентин. Одним з варіантів імені можна визнати сучасне ім’я Алевтина, загальноприйнятого у слов’янських народів. Означене вище скорочення Тіна може вживатися в якості самостійного імені.

Особливості особистості носійки імені

Вже дитиною дівчинка на ім’я Валя відрізняється добротою і співчуттям до проблем оточуючих. Валентина може пожертвувати для них всім, що має. При цьому не вважає це жертвою, а самим звичайним проявом життя. Робить так Валентина за велінням серця, не вимагаючи висловлення подяки. Названа цим ім’ям буде рада присвятити себе такій праці, який корисний людям.Такі заняття знайдуться медичної, педагогічної, соціальної сферах.

Чуйність, доброзичливість Валентини розташовують до спілкування, часто господиня імені стає жилеткою для сліз. Для неї самої такої віддушини немає, зі своїми проблемами Валя не носиться так, як з чужими бідами. Їй властива дратівливість, але відхідливість. Після сварки Валентина відразу шукає примирення.

Є носійки імені, обожнюють азартні ігри в карти, доміно, лотереї. Іноді цим Валентина властиво втягуватися в гру, не маючи сил зупинитися. Відвернути може її схильність допомагати іншим, що дасть Валентині можливість забути про свої захоплення та уподобання.

Особисте життя представниці імені протікає тихо і спокійно. Валентина не буде боротися за власну думку, якщо це порушить спокій родини. Названі цим ім’ям віддані чоловікові та дітям всією душею. Валентина гостинна. Коли вона сама є гостею, не думає про відпочинок, допомагаючи господині дому.

Є літні іменинниці — 29 липня. Зимові Валентини святкують іменини 23 лютого.

Езотерика
Додати коментар