Валентин: значення імені Валентин. Доля і характеристика імені

Ім’я Валентин поширене не тільки серед україномовного і православного населення, але і в католицькому світі.

Ім’я Валентин походить з латини і перекладається як «здоровий», «сильний » або «міцний». Існує жіночий аналог імені Валентин — Валентина. Також в інших мов це ім’я вимовляється як Валенс, однак так дітей майже не називають. Зменшувально-пестливою формою імені Валентин є Валя. Так називають і Валентину і Валентинів.

Характер володаря імені Валентин

Досить поширений випадок, коли чоловік з ім’ям Валентин є неординарною особистістю, який завжди зможе чимось здивувати навіть старих знайомих. Валентин часто буває непостійним. В один день-Валентин буде різкий, нетерплячий, імпульсивно реагувати на слова та дії інших людей. Але вже на наступний ранок носій імені Валентин буде спокійним та добродушним, віддають перевагу йти на компроміс, а не намагатися пробити стіну головою. У різні моменти життя Валентин буде ставитися до інших людей по-різному. Чоловік, якого звуть Валентином, може бути як хорошим виконавцем, уважним до дрібниць, прагнуть завоювати довіру співрозмовника і досягти миру між друзями. Але в поганому настрої Валентин буде ігнорувати оточуючих, аби від нього відчепилися і дали побути наодинці зі своїми думками.

Володар імені Валентин намагається стати душею компанії. Часто Валентин — майстер першого враження. Через вроджену емоційність Валентин стає експресивним, але зовні залишається чоловіком добродушним, легко йде на контакт. Зазвичай Валентин уважний до співрозмовника і неохоче йде на конфлікт, вважаючи за краще вирішити спір світом. Однак Валентин приймає все близько до серця і надто чутливий. У такій ситуації Валентин буде постійно відволікатися і навряд чи впорається з вирішенням складного завдання.

Чоловік, що носить ім’я Валентин, надзвичайно прив’язаний до родичів, дружині і дітям. Часто ця прихильність Валентина переростає в патологічну залежність. Валентин вимагає від членів сім’ї, щоб вони постійно демонстрували свою любов якимись діями. Валентин повинен бути впевнений, що його підтримають у важку хвилину, адже навіть при невеликому емоційному струсу Валентин може замкнутися в собі.

Незважаючи на вроджену комунікабельність, володар імені Валентин цінує тих людей, з якими він «на одній хвилі». Валентин потребує того, щоб його любили і цінували. Часто Валентин — освічена людина, яка постійно займається самоосвітою. У відносинах Валентин дуже ніжний. Це дуже важливо для такого чуттєвого чоловіка, як Валентин.

Коли чоловік з ім’ям Валентин вибирає спеціальність, шукає таку, в якій потрібен творчий підхід. Однак Валентин може стати працівником сфери обслуговування в широкому сенсі. Часто Валентин стає медиком, психологом або соціальним працівником. Валентин може стати хорошим керівником. При цьому Валентин не любить керувати колективом «залізною рукою».

Езотерика
Додати коментар