Вальдемар: значення імені Вальдемар. Доля і характеристика імені

Ім’я Вальдемар (або Вольдемар) — давнє німецьке ім’я, яким називають хлопчиків в католицьких родинах. Ім’я Вальдемар вийшло шляхом злиття двох старонімецьких слів: waltan (керувати) і maren (славний). Якщо простіше, то ім’я Вальдемар інтерпретується як «відомий володар». Деякі лінгвісти вважають це ім’я є німецьким синонімом українському імені Володимир, яке трактується як «володіє світом».

На жаль, в православній традиції нема святого на ім’я Вальдемар. Православні іменини Вальдемар святкує в один день з Володимиром.

Характер чоловіка з ім’ям Вальдемар

Дитина з ім’ям Вальдемар буде активним. При цьому батьки не сильно це відчують. Риси особистості Вальдемар часто переймає від матері, хоча часом може вести себе агресивно. У характері хлопчика з цим ім’ям присутній батьківську ласку. Будучи школярем, Вальдемар відрізняється відмінною успішністю, маючи кращі оцінки з деяких дисциплін. Якщо день народження влітку, то такими предметами стануть математика і фізика. Річний Вальдемар взагалі любить точні науки.

У осіб з іменем Вальдемар тонка душевна організація, його легко образити. Йому важко визнати свою неправоту, тому хлопчик зазвичай не в ладах з татом. Його особа не позбавлена хитрощів. Чоловік з ім’ям Вальдемар часто стикається з фатальними випадками. Зазвичай він сам винуватець своїх неприємностей. Вальедмар рідко вірить в псевдонаучну нісенітницю, хоча бувають виключення, пов’язані з манією або релігією.

Чоловік по імені Вальдемар часто працює не за фахом. Нерідко буває мультиспеціалістом. Вальдемар не терпить, коли на нього тиснуть, і не є пристосуванцем, з-за чого рідко робить різкі кар’єрні скачки. У народженого влітку Вальдемара добре розвинене чуття, бо може займатися літературою.

В житті володаря імені Вальдемар є тільки одна жінка. Ревнивий і важко переживає розставання. Чоловік не одружується на першій симпатичній дівчині — адже планує прожити з нею все життя. Нерідко Вальдемар бере в дружини розведену з дитиною. Не вміє заводити друзів і дорожить тими, що є. Вальдемар страждає від невпевненості, але вміє досягати мети.

Езотерика
Додати коментар