Вадим: значення імені Вадим. Доля і характеристика імені

Вадимом батьки найчастіше називають хлопчиків в православних сім’ях слов’ян, росіян і ізраїльтян.

Походження імені Вадим

Професійні лінгвісти пропонують дві теорії щодо походження імені Вадим. Одна з них полягає в тому, що воно сходить до протоіндоевропейському поєднанню «бунтар» або «сперечальник».

Друга теорія стверджує, що ім’я Вадим сформувалася набагато пізніше — у давніх слов’ян. Так існує припущення, що воно вийшло від злиття двох коренів протослов’янської мови. Перший з них — «вадить» — трактується мовознавцями як «кликати» або «вабити». Другий корінь — «има» або «имати» — в перекладі на сучасну російську означає «мати». В результаті ім’я Вадим перекладається як «привабливий» або «кличе». Але корінь «вадить» має і інший переклад — «сперечатися» або «приручати». Так що ім’я Вадим іноді інтерпретується як «бунтар» або «сперечальник». Однак є версія, що це ім’я бере свої коріння від слова «волод», яке означає «правитель».

Деякі лінгвісти стверджують, що ім’я Вадим — зменшений аналог імені Вадмир, яке перекладається як «бунтувати» або «сперечатися». Це ім’я також нагадує слово «вода», яка може бути якою завгодно — спокійною в озері або бурхливої у гірському потоці.

Характер володаря імені Вадим

Як і вода, Вадим не постійний. В різні хвилини ця людина буде разюче відрізнятися. Вадим може вибухнути гнівом, але відразу змінити його на милість. Йому чужа злопам’ятність, він швидко забуває образи. Не зациклюється на неприємних подіях — їх наче змиває водою. Завдяки цьому людина з ім’ям Вадим без праці вливається в нове суспільство. Він завжди намагається уникнути конфлікту або дозволити його компромісом.

Якщо Вадим за щось береться, то занурюється в це з головою. Йому властива самовіддача в досягненні поставленої мети. Єдина проблема Вадима — йому не вистачає бажання, похвали, і він не одержимий ідеєю того, що робить. З-за цього Вадим часто не досягає тих успіхів, яких міг би.

Чоловік на ім’я Вадим надзвичайно чесний. Він не терпить будь-яких норм бесіди. Ні, Вадим не намагається когось образити. Просто він упевнений, що треба говорити правду, а не те, що хоче почути співрозмовник.

Вадим часто оточує себе ореолом таємничості, постійно чогось не доказуючи. Ніхто ніколи не знає, яка його справжня думка. Вадима ніхто не зможе змусити робити те, що він не хоче. Чим старше він стає, тим менше Вадим хоробрий. Однак це компенсується психічною стабільністю і бажанням сталості.

Носій імені Вадим не схильний довго зволікати з рішенням. А коли його прийме, не відкладає реалізацію в довгий ящик. Вадим не зупиняється на півдорозі. Його ентузіазм вичерпається лише тоді, коли буде досягнутий очікуваний результат. Вадим не любить хвалитися. Кожне сказане ним слово було ретельно зважено. Це ж стосується і вчинків. Ця людина прагматик, якому не властива деяка хитрість.

Вадим гостро потребує спілкування. Часто його настрій передається співрозмовнику. Вадим любить жінок і звертає увагу на кожну з них, але його це анітрохи не бентежить. З близькими людьми Вадим завжди добродушний. Дружини уражаються його палкою натурою. Можна сказати, що він бачить людей наскрізь.

Людина з іменем Вадим ревно вірить у долю і знаки. Він дуже енергійний, але часто із-за цього його мучить постійний неспокій. Вадим володіє гострим розумом і здатна знаходити вихід з будь-яких ситуацій. Він завжди намагається прорахувати події наперед. Це допомагає Вадиму перемагати там, де інші відступають.

Вадим не схильний міркувати про високі матерії. Він швидше буде вирішувати свої або близьких поточні питання, ніж спробує виправляти підхід до життя або світ навколо. Вадим ніколи не залишить друга самого розбиратися зі своїми проблемами. Найближчими людьми для нього завжди залишаться батько і мати. Але Вадим не пройде повз і проблем інших людей. Байдужість — не його якість.

Дружина чоловіка з ім’ям Вадим буде не тільки красунею, але і не буде наївною дурепою. Але ця людина рідко одружується рано. З-за своєї велелюбності Вадим легко забуває про недавню обраницю і біжить підкорювати серце іншої красуні. Але це лише до тих пір, поки Вадим не полюбить по-справжньому.

У Вадима характер гравця. Він легко захоплюється азартними іграми. Часто другим хобі Вадима стає смачна їжа.

Названий ім’ям Вадим не з тих, хто швидко вибирає відповідну спеціальність. З Вадимів виходять хороші начальники, які можуть власним прикладом надихати підлеглих. Такі люди думають не тільки про справу, але і про колег. Вадим завжди домагається обіцяного результату. З-за звички до прагматизму він не провалить з необережності важливий проект. Завдяки комунікабельності Вадима серед його друзів є багато корисних людей.

Езотерика
Додати коментар