Сонник зять приснився. До чого сниться зятя у сні бачити.

Значення сну зять – сонник Хассе

Якщо тещі сниться зять, важливий не сам факт його появи в сновидінні, а настрій, зовнішній вигляд і дії цієї людини.

Веселий і здоровий зять, побачений у сні, говорить про те, що якесь діло, зачіпає цікаві всієї родини, буде мати гарний результат.

Лаятися уві сні з зятем або бачити його похмурим, у недоброму гуморі – сигнал про те, що рішення загальносімейного питання буде відкладено на невизначений термін (у гіршому випадку – не відбудеться зовсім), або виявиться небажаним для однієї із сторін (маються на увазі батьки і сім’я дочки).

Якщо зять б’є по обличчю вас або вашу дочку, то, незважаючи на всю видиму негативність сновидіння, воно говорить про те, що цій людині належить встати на захист сім’ї або віддати багато сил заради її інтересів.

Колишній зять сниться до кардинальних змін у житті вашої дочки чи їх спільних дітей.

Сновидіння, в якому цей родич представляється вам надзвичайно високим, вказує на те, що йому належить зіграти вирішальну роль в якомусь сімейному справі. Якщо перед цим сновидінням у вашому будинку стався спір, у якому ви розійшлися в думках із зятем – вам настійно рекомендується прийняти його сторону з цього питання.

Якщо тещі або тестеві сниться потопельник зять – їм загрожує інфаркт. Прийміть всі міри до того, щоб уникнути зайвих хвилювань і непосильних навантажень.

Опинитися будь-чиїм зятем у сні – до неприємностей від цієї людини.

До чого зяті сняться – сучасний сонник

Побачити в сні зятя ошатним і веселим – до великого сімейного свята, на яке буде запрошена вся ваша рідня.

Розмовляти в сні з зятем не в тому тоні, як це прийнято у вас в родині (мати дружню бесіду при поганих відносинах наяву або навпаки) – до зустрічі з людиною, про яку вам не хотілося б навіть згадувати.

Езотерика
Додати коментар