Сонник зміна статі наснилася. До чого сниться зміна статі у сні бачити.

Зміна статі, сонник Лоффа

Міняти стать уві сні – це відображення підсвідомого бажання випробувати сексуальні відчуття з представником власної статі. Іншими словами, зміну статі у сні можна сприймати, як втілення неусвідомленого (а може, свідомого) бісексуального бажання.

Однак таке трактування є недостатньою, крім того, для чоловіків і для жінок бачити себе людиною іншої статі не є рівноцінним за змістом і не може бути розшифровано однаково.

Якщо чоловік став жінкою уві сні, це може відображати кілька можливих ситуацій. Він може бути незадоволений своєю зовнішністю, незначністю свого інтимного життя, може відчувати розчарування через те, що якась проблема не може бути вирішена силовими методами, а вимагає іншого підходу (можливо, жінці вдалося б краще). Крім того, він може відчувати сором за якийсь досконалий їм вчинок, вартий звання чоловіка. Все перераховане може відбитися в такому сновидінні, де дані проблеми вирішуються просто – хлопцеві сниться, що вона дівчина (чоловік стає жінкою).

Для жінки зміна статі уві сні може відображати прагнення стати більш сильною, щоб вижити в певних життєвих умовах, комусь помститися, отримати іншу посаду або роботу. Причиною також може стати прагнення вирватися з-під нав’язливого контролю партнера, чоловіка чи начальника. Жінка підсвідомо відчуває, що в чоловічому тілі вона змогла б в житті домогтися більшого.

Побачивши такий сон, слід проаналізувати справжню причину, яка підсвідомо спровокувала сновидця, змусивши його поміняти стать, і по можливості скорегувати свою думку з цього приводу і підвищити власну самооцінку.

До чого зміна статі сниться – езотеричний сонник

Бути протилежною статтю в сні – у цілому до яскравих, феєричних подій, які не пройдуть безслідно, але накладуть відбиток і на ваш менталітет, і на ставлення до життя в цілому. Сон не слід розуміти буквально.

Якщо дівчині сниться, що вона чоловік – це може також означати, що прийдешні події вимагатимуть від неї великої витримки, рішучості і зовсім не жіночій витривалості, однак все це не зіпсує її образ, а лише додадуть йому більше шарму і харизматичності.

Зміна статі, сонник Менегетті

Якщо людина бачить себе в сні іншої статі або ж йому сниться процес зміни статі на протилежний, це відображає спотворення природної суті, яке є найвищою мірою негативним.

Езотерика
Додати коментар