Сонник зґвалтування приснилося. До чого сниться зґвалтування у сні бачити.

Зґвалтування, сонник Лоффа

Приснився спроба зґвалтування може бути побачена сновидцем з різних позицій – ґвалтівника, жертви або ж просто стороннього спостерігача, випадкового свідка. Для розшифровки сновидіння важливим є не тільки те, в якій з цих трьох іпостасей ви бачите себе, але і те, які почуття ви при цьому відчуваєте по відношенню до всіх присутніх персонажей, включаючи і самого (саму) себе.

Якщо те, що вас гвалтують, сниться вам вперше, з великою часткою ймовірності можна припустити, що оточуючі ставляться до вас з надмірною жорстокістю, несправедливо, хоча цілком можливо, що це вам тільки здається. У цьому випадку ґвалтівник, людина, яка намагається вас зґвалтувати, найчастіше не має конкретної особи, це ніби збірний образ.

Якщо вас уві сні зґвалтували знайомі люди (наприклад, приснилося зґвалтування начальником), це є більш конкретною вказівкою на особу, від якої, за вашими відчуттями, виходить агресія, контроль або спроба надмірної експлуатації. Такі сновидіння ні в якому разі не слід трактувати як загрозу прямої агресії, фактичної жорстокості, це лише віддзеркалення образу підсвідомості або, в крайньому випадку, попередження про можливість спроби встановити тотальний контроль.

У тому випадку, коли сни, в яких вас хочуть зґвалтувати, повторюються, можна говорити про стан нав’язливої психопатії, можливо, якусь роль у створенні образу ґвалтівника має посттравматичний стрес.

Якщо сниться, що ґвалтівник – це ви, підґрунтям такого сну може бути стримувана агресія, придушений гнів на когось або на щось. Варто подумати про те, чи немає невирішеного на даному етапі, не вичерпав себе повністю конфлікту. У сновидіннях, що виникли на цьому ґрунті, жертва теж найчастіше не має особи або конкретного образу.

Спроба зґвалтування сниться часом на тлі гніву, виникнувшого по відношенню до людини протилежної статі (колезі, вчителю, начальнику тощо). Правильно визначивши природу прихованої агресії, можна знайти вірне тлумачення сну і виключити її внутрішнє джерело.

Опинившись на місці стороннього спостерігача здійснюється у сні насильства (наприклад, зґвалтування подруги), людина відчуває занепокоєння, сильне хвилювання і найчастіше виявляється в таких умовах, коли усвідомлює свою безпорадність, нездатність допомогти жертві скоєного насильства. Спостереження з боку в даному випадку є не чим іншим, як віддзеркаленням прагнення відмежуватися від якоїсь проблеми, душовою травми. Але психологічнйи захист, є наслідком подібної непрямої участі в здійснюваному насильстві, має властивість втрачати силу у міру впізнавання сплячим безпосередніх учасників – жертви насильства і особистості самого насильника.

До чого сниться зґвалтування – езотеричний сонник

Сновидіння, в якому вас хочуть зґвалтувати, вказує на реальну небезпеку попадання в небезпечну для життя і здоров’я ситуацію. Можна також говорити про загрозу потрапляння в украй залежне становище або ув’язнення під варту.

Приснилося, що згвалтували дитину – загрожує небезпека того, на що ви витратили чимало душевних і фізичних сил (наприклад, створення ділового проекту, розвиток організації тощо).

Якщо жінці сниться, що знайомий чоловік намагається її зґвалтувати – можливо, він виявляє до неї інтерес, що виходить за рамки платонічної симпатії. Враховуючи це, їй слід тримати себе в його присутності обережно і стримано. Не виключено, що за цим ховається не симпатія, а внутрішня агресія, має іншу причину.

Уникнути насильства у сні – знак того, що наяву вам вдасться уникнути чогось, що загрожує вашої честі та гідності.

До чого зґвалтування сняться, сонник Лонго

Приснилося, що когось із знайомих уві сні намагаються ґвалтувати – з цією людиною може трапитися біда, і сплячого це дуже сильно схвилює.

Якщо ви дівчина, і вам приснилося, що вас зґвалтували – велика ймовірність того, що ви розлучитеся з коханою людиною за його ініціативою.

Сниться, що вас хотіли зґвалтувати, але вам вдалося цього уникнути – ви вистоїте свою честь, яку спробують зачепити, уникнете наклепу.

Приснилося, що ґвалтують дівчину, незнайому сплячому – для чоловіка такий сон пророкує нечесний вчинок по відношенню до однієї з представниць жіночої статі з близького оточення.

Близьку вам дівчину зґвалтували, і ви нічим не допомогли їй у сні – таке сновидіння розкриває внутрішній конфлікт вашої душі, протиріччя між силами, можливостями і прагненнями. Ви непередбачувані в реальному житті і можете зробити неадекватний вчинок, якого не тільки інших, але і самі ви від себе до останнього моменту не можете очікувати.

Якщо молодій людині сниться, що він згвалтував дівчину, яка йому подобається, то не варто надавати такого сюжету негативного психологічного значення. Він є лише відображенням прихованого бажання на тлі тієї свободи, вседозволеності і безкарності, які дає людині сновидіння.

Бачити уві сні зґвалтування дитини – це вже набагато більш небезпечний у психологічному плані сюжет, бо він вказує на певне відхилення, витонченої форми жорстокості.

До чого сняться зґвалтування – сучасний сонник

Приснилося, що вас гвалтують – сон говорить про те, що ваші стосунки з оточуючими доведені до стадії конфлікту, бережіться їх подальшого розвитку в цьому напрямку, оскільки в результаті ви можете виявитися повністю деморалізовані, а ваша честь зганьблена.

Якщо ви впізнали в сновидінні тих, хто вас зґвалтував, проаналізуйте причину взаємної агресії і постарайтеся її завчасно усунути.

Езотерика
Додати коментар