Сонник замок приснився. До чого сниться замок у сні бачити.

До чого замки (будова) сняться, сонник Лонго

Побачили уві сні замок, гарний вигляд якого привів у захват, заворожив – чекає успішна кар’єра. Проте головною умовою для цього буде постійне прагнення до мети, яка завжди повинна бути у вашому житті на першому місці. Саме по собі у вас нічого не вийде, варто втратити з виду орієнтир – і ви опинитесь зовсім в іншому місці.

Побачений у сні замок з піску недвозначно натякає на те, що ваші прагнення та амбіції, м’яко кажучи, безпідставні. Співвіднесіть їх із повною тверезістю розуму з тим, що ви можете покласти на вівтар досягнення цих цілей, і ви побачите, що за цю ціну не купити і половину того, що вам хотілося б претендувати.

Приснився замок на горі – це вказівка на вже більш реальні, цілком досяжні цілі, але попрацювати все ж доведеться. Чим красивіше була його архітектура, чим вище здіймалися вгору його готичні вершини – тим більше райдужне майбутнє малює на вашому горизонті таке сновидіння.

Якщо він був приземкуватий, але міцний, ви не досягнете великих життєвих висот, але майбутнє ваше надійно і стабільно.

Неприступний замок-фортеця у сні, явно натякає на те, що брати його доведеться неабияким нападом, говорить про завдання, що стоїть перед сновидцем непросте завдання, а також закликає подумати, чи варто поставлена наяву мета необхідних витрат часу, коштів і життєвої енергії.

Поява в сновидінні розбійницького замка – хороший знак. Висока ймовірність того, що знайдеться давно втрачене або викрадене майно, а може бути, повернеться колишній коханий. Але якщо ви потрапили всередину цього лігва і, тим більше, залишилися там ночувати – все це буде вже в іншій, значно скороченому вигляді.

Зруйнований замок сниться до краху надій. Якщо ви чекаєте, що щось у вашому житті стане на колишні рейки, хтось повернеться або щось знайдеться – все це марно.

Бачити уві сні старовинний замок середньовічної конструкції – до складної життєвої ситуації, вирішення якої слід шукати в минулому. Чим більш старим він вам здався, тим в більш ранньому періоді життя слід шукати коріння проблеми.

До чого сняться замки – сучасний сонник

Побачити в сні замок, будова замкової архітектури – до виникнення гострого бажання щось зробити або отримати, у вас з’явиться нова мрія.

Якщо ви увійшли в це приміщення, замок – все здійсниться, хай і не відразу.

Приснилося, що ви в ньому оселилися або хоча б на час зупинилися – до несподіваного щастя, багатства.

Бачити уві сні замок з піску – до нездійсненних мрій.

Бути в сні на екскурсії в красивому замку – до заздрості добробуту знайомого вам людини.

Замок на горі сниться до успішного кар’єрного росту.

Охоплений вогнем – сон має протилежне значення.

Якщо уві сні довелося брати участь у руйнуванні замку – наяву погубить погана звичка чи схильність, яку ви не змогли побороти.

Езотерика
Додати коментар