Сонник веретено приснилося. До чого сниться веретено у сні бачити.

До чого веретено сниться, сонник Фрейда

Веретено уві сні вказує на переважання жіночого начала, його домінування, домінуючу позицію над чоловічою.

Якщо веретено бачить уві сні чоловік, то в інтимних стосунках він займає лише другі позиції, знаходиться в сексуальному підпорядкуванні у партнерки. Втім, і в решті життя він безініціативний. У таких чоловіків рідко складаються тривалі сексуальні відносини, і ініціатором їх припинення завжди виступає жінка.

Якщо веретено сниться жінці, то вона ініціативна і винахідлива в сексі, її пристрасність деколи лякає чоловіка. Постійні відносини також рідкісні, але на цей раз з причини постійного пошуку сплячої, їй завжди хочеться більше невтомного партнера і більш яскравого і вправного сексу.

Якщо наснилося веретено по соннику Цвєткова

Наснилося веретено говорить про те, що вам слід дуже швидко, не відкладаючи ні в дальній, ні в ближній ящик, зробити якусь роботу, інакше ви постраждаєте, пропустіть щось важливе.

Значення сну веретено – сонник Хассе

Веретено уві сні передвіщає безбідне, але неспокійне життя.

Якщо в парі з веретеном ви бачите і мотовило для пряжі, то в реальному житті у вас будуть дрібні, але настирливі перешкоди, які необхідно усунути.

До чого сниться веретено, французький сонник

Наснилося веретено уособлює чесний непростий заробіток.

Якщо воно було зроблено з золота – можливе отримання спадщини.

Зламане веретено сниться як нагадування про те, що працювати потрібно постійно, а не в пориві натхнення, інакше на горизонті все більш чітко будуть вимальовуватися обриси бідності.

Езотерика
Додати коментар