Сонник в’язниця наснилася. До чого сниться в’язницю у сні бачити.

до чого сниться в'язниця

В’язниця до чого сниться, сонник Лоффа

Насамперед, слід розуміти різницю між сновидіннями, в яких вам приснилося, що посадили у в’язницю, і тими, в яких ви просто перебуваєте в якомусь ув’язненні, темниці. Якщо чоловік потрапив у в’язницю, нехай навіть і уві сні, це передбачає, що йому пред’явлено якесь звинувачення. Справедливе воно або хибне – це вже інше питання. Ув’язнення може бути яким завгодно, і законодавство тут може бути абсолютно ні при чому.

Отже, сидіти у в’язниці в сновидінні – значить, бути не в ладах з законом. Чи було вам відомо за сюжетом сну, через що вам довелося в цю в’язницю потрапити? Яке було звинувачення? Чи було воно справедливим, а якщо ні, то кому було потрібно ваше ув’язнення?

Чи були у вас співкамерники? Чи знаєте ви в житті цих людей?

Якщо вам вдалося розглянути особистість доглядача, цей персонаж теж дуже важливий.

Якщо засудження, в’язниця були у вашому сновидінні справедливими, законними, проаналізуйте, що ви туди потрапили? Як співвідноситься це звинувачення з вашим реальним життям? Бути може, це серйозне попередження, не пропустіть його.

Якщо вам сниться втечу з в’язниці, перш за все, це означає, що ви за щось туди потрапили. Згадайте, за що? Сон означає, що ви хочете уникнути за що відповідальності, тому що якийсь тягар провини наяву все-таки лежить у вас на душі.

Якщо приснилася в’язниця по соннику Цвєткова

Бачити тюремний казенний будинок зовні уві сні – попередження про те, що за свої вчинки вам доведеться нести відповідальність.

Якщо зона, в’язниця сниться дівчині, їй доведеться несолодко в заміжжі.

Якщо заміжній жінці сниться, що довелося сидіти в тюрмі, то вона може втратити роботу.

Сісти у в’язницю у сні – до негативних подій, які позбавлять вас можливості займатися своїми справами.

Приснилося, що хочуть посадити у в’язницю, але ви ховаєтеся від правосуддя – будете відстоювати власну думку з ризиком для своєї честі, репутації.

Приснилося, що знайомий чоловік потрапив у тюрму, значить, у нього є від вас якийсь секрет, який він не має права вам розповісти.

Звільнення з в’язниці, вихід на волю сниться до можливості відкрито сказати комусь про свої почуття, а обставини при цьому можуть бути самими різними.

Приснився один в тюрмі, людина, якій ви в реальному житті довіряєте і впевнені в його чесності – наяву будете клопотати про якісь привілеї для цієї особи або про визнання його заслуг.

Сниться, коли у в’язницю садять чоловіка – пряма вказівка на те, що ви надмірно, нерозумно обмежувати свободу свого чоловіка.

Якщо продовженням такого сюжету стає сцена, в якій чоловік втік з в’язниці, сон попереджає, що така тактика поведінки закінчиться його відходом з сім’ї.

Приснилося, що у в’язницю посадили маму або що батько сидить у в’язниці – такий сон означає, що ви тримаєте образу на батьків за якісь заборони, пора б вже відпустити цю ситуацію і пройняти, що все це робилося з добрих спонукань і від любові до вас, навіть якщо вам це не подобалося.

Бачити уві сні, як у в’язницю забирають вашого начальника – до зміни керівництва.

До чого сниться в’язниця – сонник Хассе

Якщо вам сниться, що ви в тюрмі, значить наяву, ви, навпаки, знайдете свободу. Мова йде про якийсь згубної залежності.

Значення сну посилюється, якщо вам довелося сідати в тюрму, їхати туди добровільно, з повинною.

Приснилося, що улюблений у в’язниці – він захоче розірвати ваші відносини.

Те ж саме можна сказати і якщо чоловікові сниться, що опинилася у в’язниці дівчина, з якою він зустрічається.

Тікати з тюрми у сні – до повторення старих гріхів.

Приснилося побачення у в’язниці – знак того, що ваші відносини позбавлені щирості, довіри.

До чого в’язниці сняться, сонник Лонго

Загроза в’язниці сниться до сильних докорів совісті.

Якщо вам приснилося, що сидите у в’язниці, вважайте дане сновидіння криком вашої власної душі, вимагає переосмислення життя, вчинків, аналізу життєвих помилок.

Втекти з в’язниці у сні – небажання самотності, страх будь-якої несвободи.

Звільнятися з в’язниці уві сні з причини закінчення терміну ув’язнення – до прийняття дуже вірного рішення щодо взаємовідносин з людиною, з яким ви в сварці. Ви визнаєте свою провину, навіть якщо вона була лише частковою, і відчуєте величезне полегшення.

Крім того, якщо вам сниться, що вас посадять у в’язницю і ви дуже боїтеся – це може бути пов’язано з комплексом неповноцінності, замкнутістю, внутрішньою несвободою сплячої людини.

Якщо молодій дівчині приснилося, що вона уникла долі сісти у в’язницю, доля вбереже її від небажаного шлюбу.

В’язниця до чого сниться, англійський сонник

Якщо вам приснилася в’язниця, тюремна камера, наяву ви будете вільні у своїх діях або у своєму виборі.

Для молодої леді збиратися у в’язницю добровільно – сон до швидкого укладення шлюбу.

Приснилися батько у в’язниці, мама або їх батьки (бабуся і дідусь), в сім’ї вибухне скандал з приводу обмеження вашої свободи. Подумайте про почуття близьких людей, перш ніж затівати цей важкий для всіх скандал.

Бачити, як незнайомий чоловік вийшов з в’язниці – до чиєїсь помсти, про підготовку якої ви навіть не підозрюєте, оскільки давно забули про нанесеній цій людині образу.

Якщо незабаром плануєте виїзд за кордон, то сновидіння про в’язниці може попереджати вас про можливу заборону на виїзд.

Езотерика
Додати коментар