Сонник трійня наснилася. До чого сниться трійню у сні бачити.

До чого трійня сниться – езотеричний сонник

Якщо вам сниться трійня, народження трьох дітей відразу у когось із знайомих вам в реальності людей, то всі розбіжності, які у вас були до цього часу з цією людиною, закінчаться примиренням і повним відповідністю ваших поглядів.

Приснилися трійнята у незнайомих батьків – опинитеся однією з вершин любовного трикутника.

Самій народити трьох дітей у сні – до численних клопотів, пов’язаних із сім’єю.

Якщо те, що спляча народила трійню, приснилося їй в ніч на понеділок, обставини складуться таким чином, коли їй потрібно буде бути в трьох місцях одночасно, і ні одна річ не можна буде відкласти або пропустити.

Народити трійню в сновидінні під недільний день – до розбіжностей в плані вибору місця відпочинку серед членів вашої родини.

Якщо чоловік бачить у сні, що народила трійнят його дружина, то його справи підуть в гору, він досягне успіху на професійному терені.

До чого трійні сняться, сонник Лонго

Чужі діти, трійня, сняться до плутанини в домашніх справах.

Приснилося, що у вас трійня – для заміжньої жінки і матері такий сон є попередженням про те, що вона мало уваги приділяє дружину, акцентуючи його на дітях.

Якщо трійня народилася у сні у незаміжньої дівчини, це означає, що їй належить складний вибір супутника життя. Вона буде вибирати між достатком, сердечною прихильністю і становищем у суспільстві.

До чого сняться трійні – сучасний сонник

Народити трьох дітей у сні – до успіху, який перевершить всі ваші очікування.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар