Сонник трамвай приснився. До чого сниться трамваї у сні бачити.

Трамвай до чого сниться, сонник Лоффа

Якщо вам сниться трамвай, рейки, по яких він ходить, значить, ви вже визначили для себе якісь стереотипи, віхи розвитку власного життя. Це позбавляє вас творчого розвитку особистості, можливості імпровізувати, знаходити більш цікаві і неходжені дороги.

Водій трамвая або водій тролейбуса (громадського транспорту, що рухається виключно по прокладеній для нього дорозі), сниться до того, що ви будете діяти за чужою вказівкою, слідуючи чужих порад. Найгірше в цьому – навіть не відсутність ініціативи, а те, що з даних вам порад ви будете вибирати тільки ті, які найбільш легко здійсненні.

Аварія у трамваї (також, як і в метро) має для сновидця таке ж значення, як і аварія на поїзді, проте, тут мова йде про ще більш короткий період поїздки. Отже, тлумачити сновидіння слід стосовно невдалого перебігу справ, не плановані заздалегідь, буквально спонтанних. Обставини поїздки і аварії, що трапилася повинні стати підказкою для більш точного тлумачення сновидіння.

Якщо в сні вам довелося дуже довго чекати трамвая, то зараз ніяке просування справ не видається для вас можливим, на це є об’єктивні причини.

Якщо приснився трамвай по соннику Цвєткова

Приснився трамвай – хтось хоче вам дошкулити.

Бачити трамвайні рейки, а особливо йти за ним – до того, що незабаром ви почнете якесь ризикована справа.

Їхати в трамваї у сні – натяк на те, що ви не готові ні до якого творчості, а робите лише те, що вам скажуть інші.

Бігти за трамваєм – до невдачі в особистих справах.

Потрапити під трамвай у сні – попередження про небезпеку при роботі з будь-якими механізмами.

Приснилося, що трамвай з’їхав з рейок – до того, що справи підуть не за запланованим сценарієм.

До чого трамваї сняться – сучасний сонник

Бачити уві сні трамвай, їхати в ньому – до важких часів, коли ви можете залишити свою мрію і спростити свої очікування.

Річковий трамвай сниться до несподіваного повороту подій.

Довелося уві сні керувати трамваєм – будете вважати себе главою сім’ї або керівником проекту, відділу, офісу тощо, хоча насправді за вас всі будуть вирішувати інші.

Якщо дорослому чоловікові приснилося, як він катався на трамваї, немов дитина, значить, у реальному житті він не ставить перед собою жодних далекосяжних цілей, а будь-який свій маленький успіх вважає великим досягненням.

Побачити в сні, як трамвай зійшов з рейок – вказівка на те, що ваша звична життя піде шкереберть, що порушить ваші плани та сподівання. У цьому випадку можливі два варіанти розвитку подій: або ви будете повністю дезорієнтовані і зазнаєте збитків, або знайдете нові способи досягнення мети і це можна буде вважати великим якісним стрибком у вашому подальшому житті.

Езотерика
Додати коментар