Сонник стукіт приснився. До чого сниться стукати у сні.

Стук, стукати до чого сниться, сонник Лоффа

Стук у вікна сниться в знак напруженого очікування. Якщо в реальному житті ви не очікуєте ніяких звісток або особливих подій, то дане сновидіння можна розцінювати як відображення якихось ваших глибинних почуттів, підсвідомих переживань про те, що незабаром щось може статися, має статися.

Дуже часто стук у вікно сниться людині, у якого в житті все настільки гладко, що в підсвідомості (а іноді і свідомо) виникає відчуття того, що вічно так тривати не може. Цей сон може бути передвістям майбутнього події, так і, з такою ж ймовірністю і не бути ним.

Про особливо тривожному стані сновидіння говорить сон, в якому він чує стукіт у вікно будинку вночі.

Якщо ви чуєте стукіт у двері, сон дещо змінює своє значення. Якщо в першому випадку сновидець очікує якогось події, яка може торкнутися протягом його справ, то в останньому – побоюється нікого візиту, наприклад, кредиторів або представників влади. Це знак нечистій совісті.

Стукіт у стіну сниться як відображення нерозуміння того, що відбувається в житті суб’єкта. Це заважає йому, відволікає і породжує смутні передчуття того, що він не усвідомлює важливості того, що відбувається в його житті.

Самому стукати у вікно уві сні – відображення відчуття власної непотрібності в житті людей, які сплячій людині дороги.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар