Сонник спілкування з богом приснилося. До чого сниться розмовляти з богом уві сні бачити.

Розмова з Богом, сонник Лоффа

Під час сну людина переміщується на інший рівень буття, в результаті чого виявляється в тій або іншій мірі звільненим від свідомого контролю власного “его”. Цей момент є сприятливим і найбільш оптимальним для того, щоб почути голос власної совісті, який є не що інше, як відображення заповідей, написаних на нашому власному серці Божим промислом.

Коли ми спілкуємося в сновидінні, як нам здається, з Богом, насправді ми не так вже й далекі від істини, оскільки ми звіряємо своє знання і поведінку з тим, що лежить в основі людських законів моралі.

Час сну, що Божественна реальність як би проникає у свідомість людини, визнається всіма основними релігіями, однак, з дуже великим ступенем обережності, бо під виглядом Божественного одкровення сновидець часто стає жертвою обману духів злоби, ворога людського роду.

У світлі вищесказаного таке сновидіння найбезпечніше залишати без уваги, витягуючи з нього тільки те, що явно не йде врозріз з вимогами людської совісті, голос якої в серці сучасної людини стає все приглушеніше, так, що лише в тиші нічного сну ми ще можемо почути його несміливі докори.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар