Сонник приснився катер. До чого сниться моторний човен у сні бачити.

Якщо приснився катер, моторний човен по соннику Цвєткова

Плисти на катері по морю з чистою водою – сон до цікавого подорожі.

Якщо плисти на катері, моторному човні, довелося уві сні незаміжній жінці, вона може зустріти свою долю.

Яхта, катер, що йдуть по мутній, брудній або темній воді є попередженням про те, що сплячого можуть обдурити, втягнути в аферу.

Плавання на катері в шторм сниться до великих проблем, яким посприяють оточуючі люди.

До чого катери сняться, сонник Лонго

Якщо вам сняться море, катер або моторний човен, гойдаються на воді без людей, то попереду у вас відпочинок, який ви зовсім не планували.

Мчати пасажиром на катері, їхати на ньому на великій швидкості – знак того, що хтось буде зазіхати на вашу добропорядність, а може бути, і на майно.

Для незаміжньої дівчини кататися на моторному човні з молодою людиною – попередження про небезпеку. Її наївністю і довірливістю може скористатися людина з непорядними намірами.

Спокійно і неквапливо плисти у великому катері по морю з чистою водою у сні – до зустрічі з дуже приємними людьми або визнання ваших заслуг у великому колективі.

До чого сняться катери – сучасний сонник

Плавати на катері у сні – до непродуктивної діяльності.

Якщо ви їхали з дуже великою швидкістю, значення сну змінюється, ви досягнете багато чого завдяки тому, що сконцентруєтеся і проявіть високу працездатність.

Кататися на катері уві сні і заглохнути далеко від берега – попередження про те, що ви поведете себе легковажно і постраждаєте від цього.

Якщо уві сні ви бачите, як два катери не змогли розійтися на воді і зіткнулися, значить наяву ви намагаєтеся зробити одразу дві справи, в результаті чого все вийде, як у приказці про двох зайців.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар