Сонник міністр, чиновник приснився. До чого сниться міністра у сні бачити.

До чого посадова особа, міністр, чиновник сняться – сучасний сонник

Чиновники сняться до тяганини і бюрократичних зволікань. Нічого хорошого такі сни зазвичай не несуть.

Якщо в ролі чиновника ви побачили когось зі своїх знайомих чи родичів, то зволікання можуть статися саме з їх вини та за їх участю, хоча самі вони, можливо, будуть в цьому не винні.

Вбити чиновника у сні – до люті, безсилля. Після такого сну протягом двох-трьох днів не слід вплутуватися в скандали, намагатися довести справедливість, ходити по інстанціях. Нічого з цього не принесе успіху.

Самі бачили себе чиновником у сні – зробите собі і близьким тільки гірше, намагаючись залучити когось до відповідальності.

Чиновники, сонник Менегетті

Присутність в сновидінні якогось високопосадовця, наприклад, прем’єр-міністра країни, міністра культури і т. п. відображає помилкове відчуття власної безпеки, безпідставної впевненості.

Крім цього, образ впливового чиновника, високого офіційної особи в сновидінні є символом помилкового зазначення, помилкового зазначення. В результаті цього суб’єкт може бути введений в оману і впасти в небезпечну самозаспокоєння, що, в свою чергу, може зробити його не готовим до прийняття заходів по самозахисту під час реальної небезпеки.

Езотерика
Додати коментар