Сонник меню приснилося. До чого сниться меню у сні бачити.

Меню, сонник Лоффа

Меню в сновидінні уособлює наявність вибору, це загальне тлумачення сну і ставитися воно може до будь-якій сфері життя.

Якщо вибір страви сильно ускладнює вас у сні, і наяву він буде не простий. По тому, наскільки великим було меню, і наскільки смачними вам представлялися заявлені в ньому страви, можна визначити і хід справ у реальному житті. Наприклад, якщо зробити замовлення ви не могли з тієї причини, що нічого підходящого, прийнятного на свій смак ви не виявили, то і в реальності будете стояти перед дуже мізерним вибором. Іншими словами, з кількох зол доведеться вибирати, звичайно ж, менше.

Якщо ж очі у сні розбігалися від великої кількості смачних страв, представлених в меню – також буде і в житті.

Замовити блюдо по меню і дізнатися, що воно відсутній у наявності, наприклад, не вистачає якогось продукту – такий сон говорить про те, що життєвий вибір, що надається вам наяву, ілюзорний. Того, на що ви розраховуєте, ви можете і не отримати. У цьому випадку сонник радить бути реалістичніше у своїх побажаннях і трохи скромніше.

Самому складати меню для якогось застілля, званого обіду – до неприємних чуток і пов’язаної з цим паніці. У будь-якій ситуації зберігайте наяву спокій, це підвищить ваші шанси вчинити розумно.

Езотерика
Додати коментар