Сонник менструація наснилася. До чого сниться місячні у сні бачити.

Події, побачені в сновидіннях, часом трактуються абсолютно з незвичного боку. Наприклад, кров може бути не ознакою страшної події, а всього лише передвісником зустрічі з кровними родичами. Багато сонники сходяться на думці, що подібне бачення є попередженням про погіршення здоров’я. Не затягуйте з відвідуванням лікаря. Щоб зрозуміти, до чого сниться процес менструації, слід врахувати всі події побаченого сну.

Несподівані місячні

Менструація є невід’ємним циклом, який періодично відбувається в організмі жінки. Однак якщо уві сні цей процес почався раптово, до того ж супроводжується рясною кровотечею – це попередження про втрату. Причому мова може йти про смерть родичів, втрату віри в себе або розрив тривалих відносин.

Кров струмує по ногах

Якщо уві сні ви помітили, що по ногах тече менструальна кров, постарайтеся в реальності уникнути непорядних вчинків. Неправильна поведінка призведе до вельми плачевних наслідків, про які сон завчасно попереджає.

Затримка місячних

Коли сниться, що очікувані місячні відсутні, значить, в житті ви опинитеся в складній ситуації, вихід з якої доведеться шукати самостійно. Причому, родичі і друзі не відмовлять у допомозі, а ви самі не захочете до них звертатися.

Сон про менструацію під час вагітності

Якщо майбутня матуся побачить сновидіння про менструації, сонники стверджують, що це хороший знак. Вагітність протікає відмінно, пологи будуть легкими, а малюк порадує батьків здоров’ям і гармонійним розвитком.

Забруднити одяг кров’ю

Наснилося, що менструальна кров помітна на одязі або предметах меблів? Постарайтеся бути відвертою з собою, можливо, ваша совість не зовсім чиста. Необхідно загладити провину і виправити ситуацію, що склалася, поки правда не стала очевидною.

Бачити предмети особистої гігієни

Якщо уві сні ви побачили предмети жіночої гігієни, значить, часом ви проявляєте зайву допитливість, яка не дуже подобається оточуючим. Постарайтеся припинити втручатися в чужі справи і зайнятися облаштуванням власного життя.

Не забувайте, що для правильного трактування сновидіння, важливий не тільки сюжет, але також і випробувані емоції. Грамотна трактування дозволить уникнути неприємностей і позбавить від можливих проблем, пов’язаних з близькими людьми.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар