Сонник медичний персонал приснився. До чого сниться медперсонал у сні бачити.

Медичний персонал, сонник Лоффа

Як ні сумно, але поява в сні медичного персоналу нерідко буває пов’язано з розладом психіки сновидця. Проте цим перелік не вичерпується. Існує два основних різновиди таких сновидінь, а точніше – дві ролі сновидця в них: він – медик і він – пацієнт. Є й третій вид подібних сюжетів, в яких медична допомога надається при абсолютно абсурдних обставинах, і в них самого головного уваги заслуговує саме на те, що здалося сновидінню абсурдним.

Сни, у яких ви бачите себе хворим, не пацієнтом, вказують на те, що ви чекаєте якоїсь допомоги ззовні. На силу цього бажання і зону емоційного дискомфорту буде вказувати та ступінь безпорадності, в якій ви перебували у сні, і те, чи мали ви можливість якось вплинути на події сну.

Якщо в сновидінні ви лікар чи медсестра, важливо знати, чи відомий вам пацієнт, хто він і чи маєте ви достатньо знань і професійних навичок в сновидінні, щоб надати йому кваліфіковану допомогу.

Якщо пацієнт вам знайомий – тим легше. В цьому випадку сон може бути прямою вказівкою на те, що це особа потребує вашої підтримки, піклування або іншої допомоги будь-якого плану. Зверніть увагу на очевидні симптоми його захворювання, вони можуть слугувати підказкою.

Якщо пацієнт або симптоми невідомі, складно точно розшифрувати такий сон. Можливо, він говорить про те, що близькі не розуміють того, що вам потрібно, а ви самі не можете з якихось причин дати чітке формулювання своїх бажань і потреб.

Якщо пацієнта (вас або когось з вашого оточення) в сновидінні виписують, це може вказувати не неміцність з’єднують вас зв’язків.

Сон, у якому виникає романтичний зв’язок між пацієнтом і медперсоналом (якщо один з них – ви), відображає бажання стати ближче, отримувати більше уваги цієї людини.

Якщо ви були пацієнтом, згадайте, чи давав вам доктор впевненість на благополучний результат?

Езотерика
Додати коментар