Сонник масаж приснився. До чого сниться масаж у сні робити, бачити.

Масаж — приємна процедура, що допомагає розслабитися і набратися сил. Крім того, цей процес нерідко є невід’ємною частиною лікування або відновлення після травм. Щоб правильно розшифрувати сон, пов’язаний з масажем, укладачі сонників радять врахувати всі обставини процесу. Багато тлумачення вказують, що ви тиснете на оточуючих, намагаючись нав’язати свою думку оточуючим.

Користуватися послугами масажиста

Якщо уві сні Ви користуєтеся послугами масажиста, який виконує лікувальний масаж спини і ніг, значить, в реальності ви приділяєте занадто багато власному здоров’ю, забуваючи піклуватися про оточуючих.

Отримувати задоволення від професійних дій фахівця – витрачати час і гроші на сумнівні задоволення. А ось самостійно виконувати комусь масаж уві сні – вас чекає невдячна і виснажлива праця.

На що вказує вид масажу

Щоб отримати правдиве тлумачення сну, необхідно врахувати, яка частина тіла піддавалася процедурі:

  • голова — сторонні люди намагаються нав’язати вам власну думку;
  • шия — будьте обережні в спілкуванні з представниками протилежної статі;
  • масаж серця під час рятувальної операції — незабаром вам буде потрібно велика сума грошей на особисті потреби;
  • руки — можете сміливо розраховувати на допомогу друзів і близьких людей.

Масаж з еротичним підтекстом

Якщо уві сні ви відчуваєте насолоду від еротичного масажу, в реальності слід приділити увагу стану здоров’я. Своєчасне обстеження і лікування допоможе позбутися від захворювання на початковій стадії.

Коли сниться, що ви робите еротичний масаж, сонник попереджає, що ваше привітність і добре ставлення може бути неправильно витлумачено.

Залишайтеся пильними!

Багато Тлумачі стверджують, що будь-який тип масажу, побачений в сновидінні, попереджає про можливу небезпеку. Постарайтеся не втратити пильність в реальному житті. Можливо, це врятує вас від серйозних неприємностей.

Якщо уві сні вам довелося бути присутнім при процедурі масажу, але не брати участь в ньому – чекайте приїзду далеких родичів, з якими давно не бачилися.

Щоб точно розшифрувати отримані уві сні знаки, слід враховувати обставини і сюжет того, що відбувається, а також проаналізувати емоції, отримані під час приснилася процедури.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар