Сонник марширувати приснилося. До чого сниться марш у сні бачити.

До чого маршируючі сняться, сонник Лонго

Сон, у якому незнайомі вам люди марширують на плацу, займаються стройовою підготовкою, означає, що в реальності вам доведеться стати свідком серйозного конфлікту, великої сварки, в якій будуть задіяні дорогі вам люди. Вам доведеться втрутитися, оскільки інакше ситуація може вийти з-під контролю.

Самому марширувати уві сні під чиїсь команди – такий сон пророкує неминучу сварку з кимось близьким. Спробуйте відключити емоції і почути доводи розуму. Сон попереджає, що зробити це буде для вас дуже складно.

Опинитися в строю в зовсім невідповідному для цього вигляді, наприклад, у вечірній сукні або в купальнику – до несподіваної зміни занять, і це буде вам дуже не по душі.

Брати участь у сні в дуже боргом, якомусь нескінченному марш-кидку – до потрапляння в залежність від когось або від сформованих погано для вас обставин.

Спостерігати за маршируючими людьми і бачити, наскільки неузгоджені їх руху – таке сновидіння вказує на те, що ви будете працювати в команді, але будете тільки заважати один одному.

Езотерика
Додати коментар