Сонник м’яч приснився. До чого сниться м’яч у сні бачити.

Якщо приснився м’яч по соннику Цвєткова

Бачити уві сні футбольний м’яч – до боротьби за те, що є для вас дорогим, цінним у житті.

Різнокольорові м’ячики сняться до проблем у ваших дітей, якщо вони є. В іншому випадку неприємності будуть у вас, а причиною тому буде ваше небажання приймати серйозні, дорослі, зважені рішення.

Приснився тенісний м’ячик – будете сильно переживати, але все виявиться не настільки погано.

Кидати м’яч вгору високо над головою – попередження про те, що хтось зазіхає на ваше майно або ваші особисті взаємини. Якщо сон бачить заміжня жінка, їй варто подбати, щоб у неї не забрали чоловіка.

Відбити м’яч і побачити, що він впав у воду або перелетів через паркан – попередження про те, що придуманий вами план, ідея, у тому числі і в бізнесі, не будуть виправдані.

До чого м’яч сниться – езотеричний сонник

Ловити м’яч у сні – знак того, що ви будете продовжувати кимось іншим розпочату справу.

Якщо зловити м’яч не вийшло, то й наяву ви не впораєтеся з тим, що вам довірили і у що хтось інший вклав чимало сил і часу.

Штовхати м’яч у сні – передвістя марно витраченого часу, дозвільного неробства. Ви не відпочинете, і діла ніякого не зробите.

Удар м’ячем у ворота або з якоїсь іншої мети – дуже показовий сон, наочно показує майбутній результат задуманого сновидцем.

Приснився удар м’ячем по голові – будете страждати від головного болю, що може трапитися мігрень.

Чорно-білий м’яч сниться до змінного життєвому успіху, вас буде кидати в крайнощі, а відчай змінюватися бурхливими веселощами.

Якщо ви упускаєте уві сні м’яч, і він швидко котиться кудись – вас будenm мучити ревнощі, і, можливо, зовсім не безпідставнs.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар