Сонник іноземна мова приснилася. До чого сниться іноземні мови уві сні чути, говорити.

Якщо приснилася іноземна мова за сонником Цвєткова

Вивчати англійську чи іншу мову у сні – до вигідної ділової пропозиції, можливості отримати нову цікаву роботу.

Чути розмову іноземною мовою і не розуміти ані слова – знак того, що ви не знайдете спільної мови з оточуючими. Особливо несприятливо бачити такий сон перед працевлаштуванням в новий колектив.

Самому говорити іноземною мовою з оточуючими людьми – хороший сон, який вказує на те, що ви знайдете підхід до людей складної, нестандартної ситуації.

Говорити по-англійськи (або на іншій мові, який ви у певному обсязі знаєте) погано, насилу підбираючи слова – попередження про те, що ви берете на себе більше, ніж зможете зробити в силу недостатньої компетентності, слабкої підготовки.

Підслухана чужу розмову іноземною мовою сниться до своєчасного попередження про щось, ви отримаєте конфіденційну інформацію, і будете морально готові до несподіваного повороту подій, але лише за умови, що ви прекрасно зрозуміли англійську мову або інший почута вами уві сні мову.

До чого іноземні мови сняться – сучасний сонник

Розмовляти іноземною мовою у сні означає, що ви опинитеся серед людей свого кола.

Якщо говорити англійською або іншою мовою довелося сновидінню, ще не зв’язаний шлюбними узами – сон може означати, що майбутній шлюб буде нерівним в соціологічному плані, і це негативно позначиться на його подальшій долі.

Вчити англійську або іншу іноземну мову у сні – до необхідності підвищення професійного рівня. Можливо, вам доведеться піти на курси підвищення кваліфікації.

Говорити англійською мовою з близькими людьми – до взаємного нерозуміння.

Приснилося, що хтось із вашого близького оточення говорив уві сні мовою, якої ви не тільки не розуміли, але і не могли визначити його національну приналежність – передвістя того, що між вами складуться вкрай напружені відносини.

Якщо в подібній ситуації ви вдалися уві сні до послуг перекладача, який зміг визначити мову і перевести для вас сказане, то в реальному житті вам буде потрібно втручання третьої особи, щоб налагодити відносини з близькою людиною або помиритися з ним після великої сварки, в якій кожен з вас був категорично не згоден з думкою іншого.

Вивчати уві сні свою рідну мову в якості іноземного, заново опановувати його граматику і словниковий обсяг – до повної невизначеності в подальшому житті, особливо якщо ця наука давалася вам з працею.

Езотерика
Додати коментар