Сонник гончар приснився. До чого сниться гончара у сні бачити.

До чого сниться гончар по соннику Цвєткова

Спостерігали у сні за роботою гончаря – приготуйтеся до труднощів у спілкуванні з власними дітьми, якщо вони у вас є. Ваша вічна зайнятість призвела до того, що ви віддалилися, і тепер складно повернути колишні стосунки.

Снилося, що ви гончар – належить відстоювати свою точку зору. Якщо гончарні вироби виходили красивими – ви зможете довести свою правоту і знайти однодумців. Якщо ж вони вийшли кривими, непривабливими зовнішньо – ви не знайдете підтримки наяву.

Виставка гончарних виробів, майстер-клас з гончарного мистецтва – все це сниться до швидкої можливості довести, що ви людина спритний і розумний, т. к. вам доведеться виплутуватися зі складної ситуації з допомогою власної спритності і винахідливості.

Значення сну гончар – сонник Хассе

Гончар, людина, яка виготовляє і продає горщики, у сні є своєчасне попередження про те, що вас можуть поставити в дуже незручне, навіть небезпечне становище. І станеться це тоді, коли ви, як на зло, розслабитеся.

Якщо чоловік уві сні випадково розбив у гончаря товар або частина товару – його може розорити жінка, яка хитрістю завоює її серце.

Гончар до чого сниться, ассірійський сонник

Якщо уві сні вам подарували щось з того, що є знаряддям праці гончара, загрожує втрата того, що ви нажили своєю працею.

Езотерика
Додати коментар