Сонник глисти наснилися. До чого сниться глистів у сні бачити.

Сни про глистів вважаються несприятливими. Вони пророкують неприємності, хвороби, розбіжності з оточуючими і активізацію недоброзичливців.

Будьте байдужими до підступів ворогів. Так ви продемонструєте їм свою внутрішню силу і перевагу.

Кому приснився сон

Жінці бачити глистів в сновидінні-до появи наполегливого шанувальника. За допомогою широких жестів він спробує вселити до себе довіру, щоб зайняти місце вашого коханця, а після – чоловіка. Приймаючи його подарунки і залицяння, ви спровокуєте гучний сімейний скандал.

Чоловікові даний символ натякає на необхідність піти з головою в роботу. Працьовитість і сумлінність, проявлені найближчим часом, стануть основою для майбутніх професійних досягнень.

Як виглядали глисти уві сні

Сни про білих глистів символізують прийдешні неприємності, хвилювання і розчарування. Їх доставить вам непорядна людина, несподівана хвороба, сумнівне знайомство або вчинок другої половинки.

Чорні глисти уві сні — неоднозначний символ. Людям, які халатно ставляться до свого здоров’я, він віщує нездужання. Своєчасне звернення в лікарню і дотримання лікарських рекомендацій швидко поставить вас на ноги.

Тому, хто напередодні сновидіння опинився в скрутному фінансовому становищі, даний сюжет пророкує гроші. Вони прийдуть з несподіваного джерела, який ви давно списали з рахунків. Імовірне повернення боргу від старого знайомого, отримання цінного презенту за надану послугу або прибуток від проекту, який ви збиралися покинути.

Червоні глисти – до кар’єрного росту і поваги в суспільстві.

Живі глисти, згідно соннику, попереджають про плітки. Їх стане розпускати заздрісна людина, яка болісно сприймає кожне ваше досягнення. Хвастощі і марнославство з Вашого боку підкинуть нові сюжети для наклепу від недоброзичливців.

Великі глисти в сюжеті, що приснився означають, що у Вашому оточенні з’являться люди-паразити, які побажають жити за ваш рахунок. Ваша доброта і бажання допомагати обернеться для вас неприємностями і збитками. Не бійтеся відмовляти і обривати зв’язки з людьми, які шукають вигоду зі спілкування з вами. Направте свій альтруїзм на благодійність і допомогу нужденним.

Дохлі глисти застерігають від легковажного вчинку. Через власну дурість ви ризикнете звільнитися з перспективної посади, затіяти конфлікт з начальником, підставити вигідного ділового партнера, насолити кращому другу або завести коханку. Усвідомлення того, що зробили велику помилку, спровокує депресію.

Іноді даний сон обіцяє внутрішнє очищення і гармонізацію душі. Найімовірніше ви перестанете ображатися на родича, зробите крок до примирення з ворогом, почнете працювати над своїми недоліками або станете на шлях позитивного мислення. Цьому посприяє спілкування з успішною людиною, участь в психологічному тренінгу або відвідування Божественної літургії.

Тому, хто відчуває тиск з боку ворогів, сюжет обіцяє перемогу над одним з них. Ви станете рішучіше, далекоглядніше і хитріше, завдяки чому дасте відсіч деспотичному начальнику, знайдете привід для звільнення підлого підлеглого, покараєте кривдника в суді або знайдете важелі впливу на колишнього чоловіка. Засумніваєтеся в своїх силах — випустите удачу з рук.

Маленькі глисти символізують захват, задоволення і впевненість у завтрашньому дні. Ці емоції вам принесе несподівана зустріч, довірлива розмова в колі друзів, Приємне побачення з другою половинкою або перспективне знайомство. Відчуття того, що ви не самотні, дасть крила за спиною.

Приснився довгий глист — дасте оточуючим приводи для пліток. Не виключено, що ви з’явитеся на публіці в нетверезому вигляді, розповісте ненадійному товаришеві секрет, перестанете приховувати свою коханку або похвалитеся дорогою обновкою. Подібна тактика поведінки виллється в нову порцію наклепу на Вашу адресу.

Мертвий глист — випередите конкурента або отримаєте велику суму грошей.

Значення сюжету, в якому були присутні багато глистів, визначається розміром останніх. Багато великих глистів попереджає про прийдешні біди і розчарування. Участь в ДТП, несподівана важка хвороба, зрада з боку кращого друга або спроба накласти на себе руки стане потрясінням для всієї вашої рідні.

Багато дрібних глистів, які приснилися вночі, говорять про початок світлої смуги. Вона принесе з собою вдале працевлаштування, підвищення зарплати, повернення боргів, перспективних однодумців або примирення з близькими людьми. Після пробудження подумайте про свої потаємні бажання. Так Всесвіт дізнається про те, в чому ви потребуєте.

Де знаходилися глисти

Глисти в калі вважаються неоднозначним символом в сновидіннях. Хвалькуватим людям сон пророкує появу заздрісника. Почувши про ваші професійні і любовні досягнення, він захоче нашкодити або зайняти ваше місце. Результатом вашої балакучості і необережності стане конкурентна боротьба на роботі або спроба одного відвести вашу кохану дівчину

Ризикованим людям глисти в калі обіцяють везіння. Ймовірна покупка щасливого лотерейного квитка, виграш в казино, укладення прибуткової угоди або перемога в розіграші безкоштовної подорожі на двох. Найближче майбутнє дасть шанс відчути себе улюбленцями долі.

Глисти в рибі попереджають про проблеми зі здоров’ям. Їх спровокує вживання в їжу неякісних продуктів, перевтома на роботі або ослаблення імунітету. Отруєння або застуда змусять піти на лікарняний, розпрощавшись зі своїми планами.

Глисти в їжі сняться до хвороби. Причиною її появи стане зловживання фаст-фудом, нехтування нормами особистої гігієни або носіння одягу не по погоді. Не забувайте про миття рук перед обідом і тепліше одягайтеся, щоб не попасти в інфекційне відділення місцевої лікарні.

Глисти в супі — опинитеся в небезпечній для здоров’я ситуації.

Глисти в м’ясі — до конфлікту з начальником або чоловіком.

Глисти в роті характеризують вас як нестриманого, уїдливого і грубого людини. З вини свого характеру Ви образите порядну людину, погіршите давній конфлікт з родичем, відштовхнете від себе віддану подругу або змусите обранця засумніватися в ваших почуттях. Обережність в словах збереже гармонію у відносинах з оточуючими.

Сон про глистів в очах несе попереджувальний характер. Недалекоглядним людям він радить не вплутуватися в авантюри. Ризикована грошова угода, участь у протизаконних діях або знайомство з сумнівною людиною можуть вилитися в серйозні збитки.

Тому, хто любить відвертатися про себе, сюжет обіцяє плітки. Їх стане розпускати заздрісна подруга, підступний колега або злісна сусідка, якій буде неприємно чути розповідь про ваші успіхи. Приховуючи від оточуючих подробиці свого життя, ви захистите себе від образливих пересудів.

Глисти під шкірою обіцяють докори сумління. Приводом для їх появи стануть спогади про минулі помилки, невдачі і упущення, які ви до сих пір собі не пробачили. Перестаньте звинувачувати себе у втраті роботи, невдалому романі або безгрошів’я. Те, що сталося у вас, могло трапитися з кожним.

Що робили глисти уві сні

Наснилося, як глисти виходять – досягнете колосальних успіхів в різних сферах життя. Ви працевлаштуєтеся в престижну компанію, заслужите підвищення до рангу керівника, знайдете вдалий спосіб застосування своїм талантам, виведете свій бізнес на новий рівень або зав’яжете багатообіцяюче знайомство. Зупиніться на досягнутому – від колишнього успіху залишаться тільки спогади.

Глисти виходять із заднього проходу уві сні – в реальності ваше становище помітно покращиться. Ви станете активніше, організованіше і доброзичливіше, що допоможе знайти постійну роботу, налагодити відносини з начальником, розрахуватися з кредиторами, відновити втрачені дружні зв’язки або вирішити сімейний конфлікт. Досягнення, до яких ви прийдете без сторонньої допомоги, підштовхнуть до подальших перемог.

Глисти, що вилазять з тіла, вважаються сприятливим знаком уві сні. Тому, хто втомився від підступів недоброзичливців, він обіцяє звільнення від них. Вірогідний переїзд старого ворога, звільнення підлого колеги, відновлення справедливості в суді або розчарування чоловіка в коханці. На тлі того, що відбувається у вас з’явиться можливість налагодити контакт зі старими друзями, просунутися по кар’єрних сходах, очистити свою репутацію або зміцнити сім’ю.

Людям, у яких є дорослі діти, сюжет пророкує весілля одного з них. Новина про це виявиться настільки несподіваною, що ви втратите спокій. Зібраність і повагу до вирішення свого сина або дочки дозволять організувати пишне свято.

Іноді бачити глистів, що вилазять з тіла – до фінансової удачі і процвітання. Вірогідний переклад на добре оплачувану посаду, виграш гранту, відкриття особистого бізнесу, отримання спадщини або знайомство з багатим нареченим. Використавши подарований долею шанс, ви назавжди забудете про нужду і поневіряння.

Сон, де глисти вийшли з калом, вважається несприятливим. Він пророкує нещастя, початок важкого захворювання, неприємності в справах, підступи від заздрісників або занурення в депресивні думки. Наберіться терпіння і запасіться з силами, щоб гідно витримати випробування долі.

Витягувати з себе глистів — почнете займатися спортом або духовними практиками.

Витягувати глистів з рота – до необхідності більше довіряти людям.

У кого були глисти

Глисти у дитини, який в реальності вам незнайомий, вказують на вашу надмірну опіку над близькими людьми. Через безмежну любов до своїх родичів і друзів ваша турбота більше нагадує тотальний контроль, чому страждають оточуючі.Давши їм більше свободи, ви продемонструєте повагу до них і дозволите їм зробити свій життєвий вибір.

Тому, хто стоїть на порозі нового починання, сон про глистів у чужої дитини віщує загрозу його зриву. Причиною невдачі може стати втручання сторонньої людини. Уміння ввічливо відмовлятися від чужої допомоги і байдуже ставлення до порад незнайомих людей вбереже від помилок і збитків.

Глисти у дитини, якій ви доводитеся батьком, обіцяють хворобу вашому чаду. Ймовірно розвиток респіраторного захворювання або загострення хронічної недуги, через якого вам доведеться відійти від справ. Суворе дотримання рекомендацій лікаря і ваше любляче серце прискорять момент одужання.

Глисти у людини, незалежно від того, знаєте ви його чи ні, попереджають про хвороби, неприємності і невдачі. Вони торкнуться ваших друзів, кровних родичів або другої половинки в найближчі дні. У ваших силах прискорити їх одужання, допомогти в пошуку роботи, зміцнити їх фінансове становище або порадувати цінною порадою.

Глисти у чоловіка-до подружньої зради.

Глисти у кішки віщують радісні звістки. Вірогідний візит шкільної подруги, отримання запрошення на одруження, одужання близької людини або початок довгоочікуваної подорожі. Новина, яку вам розкажуть, розвіє сумні думки і поверне смак життя.

Глисти у собаки натякають на нещирість ваших друзів. Серед них ховаються брехуни, зрадники і заздрісники, готові в будь-який момент залишити вас наодинці з невдачами. Щоб захистити себе від їх негативного впливу, вам варто уважніше придивитися до них і перестати ідеалізувати людей.

Езотерика
Додати коментар