Сонник футбол приснився. До чого сниться футбол у сні бачити.

Футбол до чого сниться, сонник Лоффа

Якщо уві сні вам довелося грати у футбол, то наяву ви великий любитель маніпулювати іншими людьми. Хто грав з вами в одній команді і в якій кількості? Хто стояв на воротах? Проти кого ви грали?

Ще одне важливе питання – яким було у вашому сновидінні футбольне поле? Якщо воно було дуже маленьким, де й розвернутися було ніде, то в реальному житті ви незадоволені своїм становищем на службі. У вас, на вашу думку, занадто багато начальників, і багато хто з них, як ви вважаєте, набагато менш гідні цього крісла, ніж ви самі.

Якщо уві сні ви дивитеся футбольний матч зі сторони, то зверніть увагу, за яку команду ви вболіваєте за ту, яка виграє, або за аутсайдера? Якщо ваша футбольна команда в сновидінні веде рахунок, то в реальному житті ви завжди не за тих, хто прав, а за тих, хто ближче до перемоги.

До чого футбол сниться, сонник Лонго

Дивитися футбол у сні – заклик мати власні переконання і погляди, а не робити культу з чужих. Чужа думка далеко не завжди буває вірним, навіть якщо виражається впевнено і безапеляційно.

Грати в футбол, забити гол у сні – до незвичного вчинку, який буде вам настільки непритаманний, що здивуються навіть ті, хто знає вас давним-давно.

Футбол до чого сниться – сучасний сонник

Приснилися футбольні ворота – до критики в свою адресу.

Бачити уві сні забитий при грі у футбол гол – до витівки знайомого вам людини, яка виб’є вас із колії і тимчасово змусить піти від справ.

Слухати трансляцію футбольного матчу по радіо – такий сон попереджає, що до вас дійде тривожна інформація про те, що близька або дуже добре знайома вам людина почала вести себе абсолютно неадекватно.

Самому грати у футбол у сні – до азартного заняття, яке може спустошити ваш гаманець.

Езотерика
Додати коментар