Сонник фломастери наснилися. До чого сниться фломастер у сні бачити.

До чого маркер, фломастери сниться – езотеричний сонник

Приснився маркер – до отримання нової посади або дорученням вам роботи, від якої ви зможете отримати не тільки матеріальну вигоду, але і моральне задоволення.

Якщо в сновидінні ви відзначаєте маркером в тексті, то незабаром вам належить виконати відповідальну справу. Значення його в тому, що його успішне виконання може значно підвищити ваш статус в суспільстві, і кар’єра швидко піде в гору.

Забруднитися уві сні фломастерами або маркерами – до великого невдоволення безпосереднього начальства.

Якщо сплячий збирав фломастери, розкидані по підлозі, то легковажне поводження з важливими документами може коштувати йому великих неприємностей.

До чого фломастери сняться – сучасний сонник

Приснилося, що старанно і зі знанням справи пишете або щось намалювати фломастером – можете налаштовуватися на задоволення в реальному житті, бо їх чекає безліч.

Якщо уві сні ви хочете придбати в магазині один чорний маркер, то наяву ви сильно тяготитесь нинішнім існуванням, втомилися від монотонних буднів і всією душею прагнете змін.

Надягали на маркер або на фломастер ковпачок – натяк на те, що в душі ви потайливі і відлюдники. Спробуйте відкрити оточуючим людям своє добре серце.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар