Сонник дитяча коляска наснилася. До чого сниться коляску у сні бачити.

Якщо приснилася дитяча коляска по соннику Цвєткова

Дитячий візочок з дитиною, побачена в сні, обіцяє приємні, хоча і вельми обтяжливі клопоти. Швидше за все, це буде пов’язано з планами, які ви збудували собі на майбутнє.

Порожній дитячий візочок сниться до неприємних несподіванок, зриву планів.

Катати дитину в колясці уві сні, везти коляску на прогулянку – сюжет вказує на трудомісткість задуманої вами на найближчий день справи. Оскільки воно забере у вас багато часу і багато сил, нічого іншого встигнути зробити навіть не розраховуйте.

Вибір дитячої коляски сниться до якогось роздоріжжя. Ви будете довго мучитися з вибором, а потім виявиться, що проблема не варта цих зусиль, тому що підсумок у будь-якому випадку вийшов би однаковий.

Якщо уві сні вам було важко катати дитячу коляску, колеса грузли в піску або ж просто погано крутилися – вас чекає складний період, розворот до нового напрямку діяльності не вдасться, а завадить всьому банальна лінь та інертність.

Приснилася дитяча коляска з ляльками – вас дуже технічно обведуть навколо пальця. Сновидіння наполегливо рекомендує відкласти всі справи, пов’язані з відрахуваннями, великими покупками і грошовими угодами, намічені на сьогодні, хоча б на один день.

Якщо нежонатому молодій людині сниться знайома дівчина з коляскою, наяву належить пережити напад ревнощів, за який буде соромно потім.

Купівля дитячої коляски сниться як попередження, що ваша цілеспрямованість, хоча і є, безумовно, позитивним якістю, може перейти розумні межі і перетворитися в необґрунтоване впертість.

Якщо ви хочете подарувати дитячу коляску уві сні людині, абсолютно в ній наяву не потребує – в найближчі дні ви напроситеся до друзів і чудово проведете вечір.

До чого дитяча коляска сниться – езотеричний сонник

Маленькі діти в колясці сняться до дивовижного події, центральною дійовою особою якого буде чиясь дитина чи особа, у чомусь залежне від сновидця.

Якщо вам сниться дитяча коляска з дівчинкою, яка здалася вам дуже красивою (як і сама коляска) – прийде кінець стомлюючих турбот і клопотів, і настане період спокою, отримання задоволень від простих і доступних радощів повсякденному житті.

Порожня коляска сниться до негативних подій, втрати, обману. Поганий жарт може зіграти ваше прагнення до незалежності.

Гуляти з коляскою у сні – до вимушеного неробства, яке вас не порадує з-за фінансових труднощів. Значення сну посилюється, якщо дитина в колясці плакав.

Якщо жінці сниться чорна коляска – це поганий знак, що віщує невдалий для її здоров’я аборт.

Червона дитяча коляска обіцяє молодій сімейній парі або закоханим щасливе життя в шлюбі, і народження дітей у любові.

Якщо хлопцю сниться його кохана дівчина з коляскою, він зробить їй пропозицію і отримає згоду.

До чого дитячі коляски сняться, сонник Лонго

Коляска з дитиною сниться до клопотів, обтяженням.

Качати коляску з дитиною в сні – вам доведеться залагоджувати проблеми, на місце яких приходитимуть нові.

Приснилася порожня коляска – будете працювати даремно, витратите сили, але не отримаєте результату або будете розчаровані ним.

Купівля коляски сниться до прибутку, укладення угоди.

Якщо закоханому сновидінню довелося купувати коляску уві сні удвох, разом з коханою людиною – будуть сприятливі зміни, новий етап в особистих відносинах.

Якщо зрілій жінці, яка має дорослих дітей, сниться чоловік з візком – вона може дізнатися новину про онука.

До чого сняться дитячі коляски – сучасний сонник

Візочок з немовлям – сон до радості, новини, непересічній події.

Котити дитячу коляску у сні – до свідомої відмови від якихось благ в ім’я великої спільної справи.

Якщо в сновидінні ви з коляскою опиняєтеся в обстановці підвищеної небезпеки (гроза, некерований натовп, землетрус тощо) – наяву опинитеся в скрутному становищі, і при цьому на ваші плечі ляже тягар відповідальності за інших.

Якщо сниться дитяча коляска, качати або котити яку вам з якихось причин дуже важко – будуть хвороби або дуже напружена робота на межі можливостей вашої нервової системи.

Несподівано побачили, що в колясці знаходиться не дитина, а якась інша істота – у ваших справах відбудеться збій. Якщо ви в подорожі – великий ризик заблукати.

Побачити себе, лежав у дитячому візочку, – вказівка на необхідність термінового відпочинку, ви явно перевтомлені.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар