Сонник двійник приснився. До чого сниться двійника уві сні бачити.

Двійник до чого сниться, сонник Лоффа

Бачити свого двійника уві сні – це заклик побачити себе і свою поведінку наяву з боку, чужими очима. По всій видимості, щось в ньому не так і піддається осмисленню саме при погляді під іншим кутом зору.

Якщо вам сниться свій власний двійник, але з дитинства, тобто ваш дитячий образ, то таке сновидіння відображає спробу підзарядки, підживлення енергією після її стресовоїабо наростаючої втрати.

Вкрай важливо врахувати відчуття, що виникає у вас, коли сниться ваш двійник. Якщо ви були раді зустрічі, хотіли познайомитися або навіть заробити на цій схожості – сон благополучний.

Чужий двійник, двійник іншого, знайомого вам людини, побачений у сні – це мрія з розряду не “до чого”, а “навіщо”. Такий сон ви бачите для того, щоб подивитися на цю людину іншими очима, відкинути закоренілий стереотип, що склався у вашій свідомості. По всій видимості, такий погляд зможе щось змінити у вашій реальному житті в позитивну сторону або уберегти від помилок.

Двійник, сонник Менегетті

Двійник самого себе, що з’явився в сновидінні, відображає подвійність, розщеплення особистості, дублювання власного “я” суб’єкта на площину сприйняття реальності, а також рівновагу, збалансованість протилежних сутностей.

До чого двійники сняться – сучасний сонник

Якщо вам сниться свій двійник, переживете страх піти по хибному шляху, зробити непоправну помилку, втратити себе, як особистість.

Сниться двійник мами або двійник батька – у вашому житті з’являються подвійні стандарти. Якщо у вас є діти, може простежуватися невідповідність вашої поведінки і моральних норм, від власної дитини. Може проявлятися в будь-якій сфері життя.

Езотерика
Додати коментар