Сонник двійник приснився. До чого сниться двійника уві сні бачити.

Сонник двійник приснився. До чого сниться двійника уві сні бачити.

Двійник до чого сниться, сонник Лоффа

Бачити свого двійника уві сні – це заклик побачити себе і свою поведінку наяву з боку, чужими очима. По всій видимості, щось в ньому не так і піддається осмисленню саме при погляді під іншим кутом зору.

Якщо вам сниться свій власний двійник, але з дитинства, тобто ваш дитячий образ, то таке сновидіння відображає спробу підзарядки, підживлення енергією після її стресовоїабо наростаючої втрати.

Вкрай важливо врахувати відчуття, що виникає у вас, коли сниться ваш двійник. Якщо ви були раді зустрічі, хотіли познайомитися або навіть заробити на цій схожості – сон благополучний.

Чужий двійник, двійник іншого, знайомого вам людини, побачений у сні – це мрія з розряду не “до чого”, а “навіщо”. Такий сон ви бачите для того, щоб подивитися на цю людину іншими очима, відкинути закоренілий стереотип, що склався у вашій свідомості. По всій видимості, такий погляд зможе щось змінити у вашій реальному житті в позитивну сторону або уберегти від помилок.

Двійник, сонник Менегетті

Двійник самого себе, що з’явився в сновидінні, відображає подвійність, розщеплення особистості, дублювання власного “я” суб’єкта на площину сприйняття реальності, а також рівновагу, збалансованість протилежних сутностей.

До чого двійники сняться – сучасний сонник

Якщо вам сниться свій двійник, переживете страх піти по хибному шляху, зробити непоправну помилку, втратити себе, як особистість.

Сниться двійник мами або двійник батька – у вашому житті з’являються подвійні стандарти. Якщо у вас є діти, може простежуватися невідповідність вашої поведінки і моральних норм, від власної дитини. Може проявлятися в будь-якій сфері життя.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь