Сонник душ приснився. До чого сниться душ у сні приймати, бачити.

До чого душ сниться, сонник Фрейда

Якщо уві сні вам довелося митися в душі – буквально на днях, якщо не сьогодні, вас чекає потужний енергетичний сплеск, відчуєте підйом життєвих сил і приплив потенційної енергії. Безумовно, це не може не відбитися і на сексі, який стане яскравим, фонтануючий ідеями, ви опинитеся на піку блаженства.

Якщо ви жінка, і в сновидінні бачили, як приймаєте душ з чоловіком – наяву вам зустрінеться партнер, якого доречніше було б назвати самцем. Він пройде лише по краю вашої долі, залишивши помітний слід хіба що вм’ятиною на подушці, але пережиті з ним дні будуть шикарні і прекрасні в повному розумінні цих слів.

Приймати душ уві сні і виявити, що вода в обох кранах холодна – до партнера, який або фригідний сам по собі, (що вкрай малоймовірно), або ви просто не змогли його розворушити. Також холодний душ може передвіщати розчарування, про невідворотність якого, втім, вас попереджали багато.

Якщо ж снилося, що ви в душі, а з нього ллється окріп – таке сновидіння, незважаючи на його повну протилежність, передбачає приблизно те ж саме, тільки з набагато більш сумним кінцем. Ви будете важко морально травмовані в результаті довіри недостойному людині.

Приймати душ в одязі – сон вказує на вашу недоречну сором’язливість і закомплексованість. Якщо вже ви зважилися на секс, соромитися свого тіла так само безглуздо, як приймати душ, не знявши з себе одяг.

Якщо чоловікові сниться дівчина в душі – в цей день йому краще не займатися нічим, крім особистих відносин, за винятком їх неконструктивного з’ясування. Сон вказує на те, що в даний момент позитивний потік енергії спрямований у сексуальне русло, там його і слід використовувати повною мірою, інакше і справи будуть зроблені кепсько, і бажання залишиться в застійному стані, втратить свою принадність і гостроту.

Якщо приснився душ по соннику Цвєткова

Митися під душем у сні – до визнання заслуг, достойної винагороди.

Якщо вам сниться, що приймали душ, але не могли відрегулювати воду – сьогодні ви станете заручником власного настрою. Не приймайте всерйоз свої сьогоднішні думки і рішення, навіть якщо вони здаватимуться вам зваженими і твердими. Завтра ви все побачите наяву в новому ракурсі.

Приснилося, що мама миється в душі – їй загрожує небезпека, серйозне захворювання або навіть смерть.

Купатися в душі у сні і не зуміти закрити кран – вкрай невдалий день для здійснення фінансових операцій. Сьогодні вам краще зовсім не відкривати гаманець і вже тим більше не ходити в банк.

Душ, сонник Менегетті

Душ, вода, що ллється в сні на ваше тіло зверху – це символіка позитивних емоцій і здорової сексуальності.

До чого душ сниться, сонник Лонго

Душ символізує як духовне очищення, так і стан вашої життєвої енергії, розподіл її потоків.

Купатися в душі у сні – до розуміння того, що ваше життя в його моральному аспекті вельми нечистоплотне. Більш того, вами будуть опановувати настрої в дусі негативного ставлення до людських відносин в цілому, відчуття того, що життя – брудна штука. Постарайтеся направити своє прагнення зробити світ чистіше в позитивне, творче русло, і ви відчуєте зовсім інші почуття.

Митися в душі у сні і залишитися без води, не змивши з себе піни – до незапланованого повороту подій, який сплутає ваші плани. Велика ймовірність транспортної пробки, поломки автомобіля або прикрого зіткнення з правоохоронними органами.

Зіткнутися уві сні з тим, що за вами підглядають в душі – непоганий знак для молодої дівчини, якій сон обіцяє увагу і цікаві пропозиції, які, втім, треба приймати з оглядкою. В той же час це дуже поганий знак для ділового чоловіка. Його можуть обійти конкуренти, виявивши певну приховану інформацію.

Езотерика
Додати коментар