Сонник драпірування наснилося. До чого сниться драпіровку у сні бачити.

До чого драп сниться – сучасний сонник

Драп (тканина) сниться до душевного відпочинку у дружній компанії.

Якщо уві сні ви купували пальто або інший виріб з драпу, то попереду у вас малоприємна пригода, “післясмаком” якого буде пляма на вашій репутації.

Носити в сновидінні старе драпове пальто, відчувати, яке воно незручне і важке порівняно з сучасними легкими зимовими речами – до злиднів, тимчасових грошових ускладнень, пережити які буде непросто.

Якщо уві сні ви приміряли пальто з драпу – наяву вас обдурять і полегшать кишеню ваші ж друзі, оскільки ви занадто довірливі і погано розбираєтеся в людях.

Щось кроїти з драпу, розкреслюють або різати цю тканину – виникне гостра необхідність чогось або когось знайти, ці турботи віднімуть наяву багато сил і часу.

Сон для незаміжньої дівчини, в якому вона одягнена в драпове пальто на голе тіло, говорить про те, що заміж вона піде без приданого.

Якщо приснилося драпірування по соннику Цвєткова

Бачити в сні тканинну драпіровку в одязі або в інтер’єрі – до зради, майстерному обману, талановито зіграної фальші. Все це вам належить пережити з боку когось із близького оточення.

Надмірно задрапіровані штори сняться до бюрократичних зволікань у справі, що стосується придбання нового житла. Можуть виникнути і несподівані фінансові труднощі через невідповідність пропозиції і можливостей.

Езотерика
Додати коментар