Сонник бетон приснився. До чого сниться бетон у сні бачити.

До чого бетон сниться – сучасний сонник

Бетон уособлює в сновидінні щось непорушне, монументальна, але сумне і монотонне. Бетон не можна видозмінити, творчо перетворити, його можна тільки зруйнувати або залишити в первісному вигляді.

Бетонна стіна, побачена у сні – це якась перешкода, яку можна обійти, або знищити. Якщо вам приснився такий сон, не покладайте надії на м’які способи виходу з проблеми, або смиряйтесь з нею повністю, або йдіть напролом.

Місили у сні бетон – вас чекає довга і виснажлива праця, результат якої буде прозаїчний і нічим не примітний.

Якщо бетон уві сні місили не ви самі, а хтось з будівельників, при цьому ви бачили і весь будівельний майданчик, – ви опинитеся в неприємні обставини, з якої важко буде знайти безболісний вихід.

Побачити в сні бетономішалку – потрапити наяву в круговерть подій, які жодним чином не будуть залежати від вас, але понесуть вас у вихорі подій. Не лякайтеся, ви відчуєте від цього своєрідне задоволення, оскільки в низці однотипних днів давно вже не відчували нічого подібного.

Бетонна плита, побачена в сні, попереджає про те, що ви зовсім даремно витратите нерви і сили для переконування людини, переконати якого неможливо в принципі.

Побачений у сні шматок бетону повинен стати застереженням до здійснення погано обдуманого наміру.

Езотерика
Додати коментар