Сонник бегемот приснився. До чого сниться бегемота у сні бачити.

До чого бегемот сниться, сонник Фрейда

Бегемот уві сні – це саме та тварина, яка характеризує вашого нинішнього партнера в ліжку. Він незворушний, товстошкірий і байдужий, причому більше всього він байдужий до бажань в сексі, не кажучи вже про прагнення вашої душі. Ніякого задоволення, відповідно, від такого сексу ви не відчуваєте. Більш того, він не тільки байдужі, але і ледачий, як гіпопотам. Вчинення статевого акту для нього схожий непосильної, важкої роботи. Якщо ви будете продовжувати стосунки з цією людиною, то скоро забудете, що таке сексуальна насолода і самі перетворитеся на подібне байдуже створіння з товстою непробивною шкірою.

Значення сну бегемот – сонник Хассе

Якщо жінці сниться бегемот у воді, значить, вона прагне до надійності, якою їй бракує. Якщо ж вона цього бегемота гладить, то в житті вона дуже страждає із-за цієї беззахисності.

Сон, у якому жінка бачить у власному будинку цілу колекцію, яку складають маленькі іграшкові бегемотики, означає, що у неї буде відмінний шанс зміцнити своє матеріальне і соціальне становище, але, по всій видимості, вона його пропустить. Швидше за все, це буде пропозиція про заміжжя, яке вона відкине.

До чого сняться бегемоти – езотеричний сонник

Бачити у сіні бегемота – це відображення такої риси характеру, як глобалізм. Ви любите великі машини, великі прикраси, монументальні меблі і т. д. Якщо це був маленький бегемот, значить, далі буде ще гірше. Ця ваша схильність скоро стане предметом насмішок оточуючих людей.

Езотерика
Додати коментар