Сонник артилерія наснилася. До чого сниться артилерію у сні бачити.

Значення сну артилерист – сонник Хассе

Артилерист уві сні обіцяє дуже швидкі і швидкоплинні стосунки, ласки. Можливо, все закінчиться обманом.

Якщо артилерист сниться молодій жінці, що їй доведеться пережити період посиленого, дуже наполегливої уваги з боку чоловіків. Встояти важко, але треба. Піддавшись спокусі, вона може заробити невтішну репутацію легковажною і загальнодоступною особою, і ця репутація їй згодом прикро відгукнеться. Побачивши такий сон, жінці слід ретельно продумувати наслідки кожної зв’язку до вступу в неї.

Для молодого холостяка сон про артилериста означає суперництво в коханні.

Побачена уві сні артилерія є застереженням про небезпеку.

Чути постріли артилерії – до важливих новин.

Гарматний залп, почутий у сні молодою жінкою, обіцяє їй знайомство з молодим офіцером.

До чого артилерія сниться – езотеричний сонник

Побачити артилерійську установку, з якої проводиться стрільба, означає, що ви живете або працюєте в постійному шумі і гаморі, це поступово стомлює ваш мозок і знижує працездатність. Сон говорить про крайню необхідність знайти можливість для відпочинку в тиші.

Якщо артилерійська установка, побачена вами уві сні, не діяла або взагалі була неробочий, то сон говорить про погану пристосованість до роботи у великому колективі. Постійна невпевненість у собі, усвідомлення своєї малозначущості заважає нормальній роботі. Ваше психологічне самопочуття вимагає негайної корекції.

Бути артилеристом самому означає крайню сором’язливість, з якої вам не впоратися самотужки. Поговоріть на цю тему з психологом.

Езотерика
Додати коментар