Сонник анкета наснилася. До чого сниться анкету у сні бачити.

До чого анкети сняться, сонник Лонго

Якщо уві сні ви заповнюєте анкету, придумуєте для неї питання, то сон нагадує вам про ваших забутих друзів. Сім’я і робота відсунули стару дружбу на задній план, але часом так приємно згадати про неї, поспілкуватися з однокласниками чи однокурсниками. Проявіть ініціативу, зателефонуйте їм, організуйте зустріч. Повірте, все пройде чудово, ви відпочинете, розвієтеся, старі спогади часом дають нові сили.

Роздавати анкети учасників будь-якого опитування – сон сигналізує про ваше надмірне втручання в суспільне життя. Навіть якщо ви дійсно настільки в ній незамінні, як вам видається, це не привід жертвувати сім’єю. Тим більше що, швидше за все, проблеми з цього приводу в ній вже є. Переставте сили, на роботі трохи розслабтеся, а свій актив направте в сім’ю. Спокій і сімейне щастя стануть вам нагородою.

Снилося, що ви відповіли на питання анкети – це попередження про ризик посваритися з кимось, хто дуже важливий для вас. Не рубайте з плеча, проявляйте такт і розуміння, ставитися лояльно до чужих появам людських слабкостей, і непотрібний конфлікт пройде стороною.

При відповіді на питання анкети обурюватися їх безграмотним складанням або безглуздістю сенсу означає, що хтось зробить вчинок, який вас обурив. Якщо сил промовчати ви в собі не знайдете, постарайтеся висловитися вкрай тактовно, але кривити душею не треба.

Якщо ви відповіли на питання якоїсь анкети, а потім перечитували написане вами – ви надмірно прискіпливі до себе і залежні від чужої думки. Багато думаючи про свою поведінку, ви втрачаєте дорогоцінний час. Краще зробіть що-небудь ще.

Порвати уві сні написану вами анкету віщує якийсь обачний з вашого боку вчинок, завдяки якому ви обійдете небезпека стороною.

Читати відповіді на питання інших людей – ви занадто часто займаєтеся порівнянням себе з іншими, причому вголос і не завжди доречно. Хіба вам недостатньо власного усвідомлення, що то у вас виходить краще?

Езотерика
Додати коментар