Сонник аніма наснилася. До чого сниться аніму у сні бачити.

Аніма, сонник Лоффа

Терміни аніма і анімус означають жіночий елемент, присутній у чоловічому підсвідомості і, відповідно, навпаки. Ввів в ужиток психолог Юнг, який стверджує, що в кожному з нас приховано в різній мірі початок протилежної статі.

Як в житті, так і у сні аніма і анімус можуть і допомагати нам, та виступати в ролі антагоністів. Дізнатися й інтерпретувати цей образ у сні досить складно, він може стати прототипом людини, який викликає сильне платонічне потяг. Після пробудження у цьому випадку людина відчуває якусь романтичну хтивість, але сама присутність образу зможуть вловити тільки ті, хто відчув справжню любов.

З іншого боку, підсвідомі елементи протилежної статі в нас часом негативні. Часто це є проекцією реальних відносин, які залишили негативні спогади. Ваше внутрішнє “я” після цих відносин також змінюється, наприклад, ви відчуваєте потребу зробити щось з того, на що не був здатний ваш партнер або партнерка.

Якщо у вашому сні фігурує представник протилежної статі, і ви розумієте, що це – прояв вашого аніма/анимуса, уважно проаналізуйте його поведінку, слова, жести. Це глибока підказка про ваших власних внутрішніх проявах. Правильно зрозумівши їх, ви отримаєте цінну інформацію, що відкриває доступ до розуміння ваших взаємин з партнером, і в цілому з протилежною статтю.

Основою вашого ставлення до представників протилежної статі може стати почуття, яке ви уві сні при вигляді аніма/анимуса. Був це страх, презирство, потяг чи щось інше – відповідь допоможе вам зрозуміти багато чого.

Езотерика
Додати коментар