Сонник агат приснився. До чого сниться агат у сні бачити.

До чого сниться агат – езотеричний сонник

Агат або будь-який інший побачений виробний камінь чорного кольору закликає звернутися до якихось неординарнимх здібностей, які у вас є. Згадайте про них. Якщо досі нічого неординарного в собі ви не відкрили, саме час “покопатися” в своїх талантах.

Приміряти кільце, прикрашене агатом – до далекої поїздки наземним транспортом. Якщо подорожі незабаром не передбачається, очікує туга і смуток.

Милуватися агатом – для ділової людини такий сон може стати знаком про просування вперед у своїй діяльності, однак, розраховувати на великий прорив не варто.

Якщо кільце з агатом бачить незаміжня жінка – сон передвіщає подружжя.

Той же сон для заміжньої молодої бездітної жінки сниться до народження дитини.

Якщо спляча жінка заміжня, має дітей – кільце з агатом може передвіщати повчання великої спадщини.

Агат бачить уві сні чоловік – камінь обіцяє йому неприємності.

До чого сняться агати – сучасний сонник

Посилаючи людині сон, в якому присутня агат, доля попереджає його, що настає час позитивної динаміки в його справах. Зверніть увагу, які почуття ви відчували в сні, дивлячись на цей камінь. Якщо вам було радісно, великих зусиль не потрібно, якщо вид агата викликав печаль – треба буде попрацювати, але успіх досяжний.

Агат, що видобувається в сновидінні з величезною працею, є знаком того, що для здійснення нині задуманого ви затратите величезну кількість енергії.

Ви знайшли агат і дуже цьому радієте, а оточуючі вас уві сні люди захоплюються – чекайте великої позитивної віддачі від своєї діяльності.

Якщо агат приснився не сам по собі, а в оправі кільця, запонок або іншого прикраси, очікує погіршення здоров’я, яке, однак, буде недовгим.

Езотерика
Додати коментар