Що означає ім’я Самсон: доля і характеристика імені Самсон. Таємниця імені Самсон

Звідки взялося і що означає ім’я Самсон

Більшість лінгвістів сходяться на думці, що ім’я Самсон вперше виникло у стародавніх іудеїв. Воно сходить до ще більш древнім – Шимшон. Якщо переводити його на сучасну українську, то буде означати «сонячний». Україна – це не та країна, де ім’я Самсон є поширеним.

Астрологічна довідка для імені Самсон

  • Протегує сузір’я Козерога;
  • життя Самсона проходить під заступництвом Сонця;
  • улюблений камінь – бурштин;
  • улюблений колір – жовтий;
  • Соня відчуває зв’язок з сосною і лотосом;
  • тотем – білий кінь;
  • найкращий день тижня – субота.

Характер володаря імені Самсон

Як правило, це дуже різнобічна людина, наділена багатьма талантами. Енергія Самсона буквально б’є ключем. Носій імені швидко знаходить спільну мову з іншими людьми, правда досить часто робить це заради власної вигоди. Володіє неабияким розумом, видатними здібностями і вмінням добиватися своєї мети, незважаючи на виникаючі труднощі. Він хоче бути господарем своєї долі, тому рідко покладається на допомогу оточуючих. Найбільше Моня цінує матеріальні блага.

Чоловік завжди каже правду. Однак він з терпінням і розумінням ставиться до того, що інші люди відрізняються від нього. Дуже шанує авторитети, але рідко прислухається до тих, хто нижче його за статусом. Намагається завести впливових знайомих. Ті, в свою чергу, цінують в Самсоні професіоналізм.

Цей чоловік деколи може бути жорстоким. Якщо йому хтось заважає досягти мети, з легкістю розчавить цієї людини. Нерідко носій імені відчуває сором. Тому рідко ділиться з іншими своїми переживаннями. Всередині Самсона – справжній аристократ, але якщо треба, може надіти будь-яку маску. Він самовпевнений, але вміє визнавати свої помилки і боротися з ними. Він вважає, що іншим шляхом домогтися бажаного не вийде.

Чим захоплюється і де працює володар імені Самсон

Ця людина до будь-якої роботи підходить з великою відповідальністю. Він дуже хоче просунутися по кар’єрних сходах, але не для того, щоб щось довести, а з меркантильних міркувань. Носій імені Самсон не рветься бути начальником, але якщо йому довіряють підлеглих, то може легко їх організувати. Для цього він часто використовує навички маніпуляції. Як і говорилося раніше, у всьому шукає свою вигоду.

Проявити себе Самсон може в багатьох професіях, але якщо вибрав якусь, то буде розвиватися саме в ній, а не займатися пошуком того, що більше подобається. Молодий чоловік взагалі не любить ризикувати. Часто стає управлінцем. Отримує задоволення від роботи, в якій є багато готових схем, але при цьому є місце для творчості. Так, він може бути дизайнером або критиком. Також йому даються професії викладача, медика чи бухгалтера. Рідко стає підприємцем – він воліє, щоб ризики на себе брав роботодавець.

Нерідко успішно реалізується через своїх творчих хобі та навичок лідера. Серед його захоплень часто є такі як малювання, езотерика, теорія чисел і природознавство.

Сімейні стосунки володаря імені Самсон

Коли носій імені перший раз закохується, то згодом вважає цю дівчину еталоном і порівнює з неї всіх інших. Напевно саме тому йому важко знайти ту єдину. Так що одружується він не по любові. Моня дуже дріб’язковий. Часто сором’язливий. Все це заважає йому вибудовувати відносини з дружиною. Він не довіряє жінкам, однак хоче, щоб вони його щиро любили. Самому ж йому палкі почуття недоступні.

При цьому Моня дуже любить дітей. Як би він не скандалив з дружиною, ніколи не кине її, щоб діти не залишилися без батька. У сімейному житті він раб стереотипів, тому від дружини потрібно титанічні терпіння.

Володар імені Самсон легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Антоніна, Валентина, Валерія, Маріанна, Мотря, Сабіна, Соломія, Таїса, Тетяна.

Що означають букви в імені Самсон

Літера «С» зустрічається у розсудливих людей, які вміють вибудовувати складні логічні ланцюжки. Для Самсона важлива думка оточуючих, тому фінансова незалежність і визнання інших людей грають не останню роль в її прагненнях. На роботі показує себе сумлінним і відповідальним співробітником. Часто розчаровується в особистому житті.

Якщо буква стоїть на початку, то ця людина пристрасно хоче бути не таким як всі.

Якщо буква повторюється, то людина не любить позичати гроші.

Якщо ім’я містить букву «А», то це свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Буква «М» говорить про завзятість і внутрішній силі. Зазвичай такі люди цікаві і допитливі, намагаються спробувати все на особистому досвіді. Це означає, що Самсон любить планувати своє майбутнє і чудово з цим справляється. Такі люди намагаються враховувати чужі інтереси, уважно і чуйно ставлячись до проблем оточуючих.

Літера «О» у назві означає енергійність, активність і цілеспрямованість. Зазвичай Самсони вміють рахувати гроші, а також хороші фінансисти та економісти. У любові здатні здійснити подвиг заради своєї другої половинки.

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Моню точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе це до переможного кінця. Однак ця людина не переносить нудну роботу. Ретельно стежить за своїм самопочуттям і дуже вимогливий до жінок.

Нумерологічна довідка для імені Самсон

Імені відповідає число 3, яке символізує величезну силу духу, відповідальний підхід до роботи, розвинений інтелект і креативні здібності. Він постійно розвивається, при цьому відкритий для критики. Самсона можна назвати різнобічно розвиненим. Цілей він досягає без особливих зусиль, причому це не залежить від того, чим він займається. Однак цей чоловік страждає від невпевненості в собі, яку намагається компенсувати своїм почуттям гумору і оптимізмом. Оточуючим ніколи не скаже нічого поганого, в будь-якій ситуації спробує згладити кути. Цінує друзів, так як не уявляє, як без них можна бути щасливим. Хоче взяти від життя все, тому прагне відвідати якомога більше країн. З-за того, що швидко знаходить спільну мову з людьми, до нього легко втертися в довіру і обдурити.

Володар цього імені святкує іменини 10.07.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар