Що означає ім’я Віра, характер і доля

Значення імені Віра

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення ім’я Віра, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Віра.

Значення імені Віра

Манірність і тяга до прекрасного характеризують Вірочку як людини. У стародавні часи з неї вийшла б прекрасна княгиня. Або, наприклад, світська левиця. Така «богемність» обумовлена тим, що означає ім’я Віра: «зійшла з небес», «та, яка дарує щастя», «помічниця Бога».

Скорочена форма

Вер, Верчуня, Вірочка, Ру, Руся, Русечка, Вєрка, Верчис, Русинда, Веруля.

Історія появи

Так само, як і багато інших імен у слов’янських мовах, це прийшов прямо з культури гречан. Цікаво, що одне з найпопулярніших в Білорусі, Росії та Україні імен практично не зустрічається, наприклад в Америці. При цьому значення імені Віра не змінюється навіть в інших культурах. Скрізь воно асоціюється з чимось божественним.

Іменини і покровителі Віри

Не можна не відзначити важливість імені Вірочки в життя православних людей. «Святість» його виходить прямо з назви! Однак «ангельські» свята зустрічаються в календарі не так часто. Покровительку, в честь яких вони з’явилися, дозволяють краще розібрати, що означає ім’я Віра, а також передбачити її життєвий шлях.

14.06 – Ст., великомучениця.

15.12 – Ст., страдниця.

Позитивні сторони Віри

Яскрава, красива, жіночна принцеса приваблює бездоганним зовнішнім виглядом. Дівча на рівні інтуїції відчуває стиль, творчість, красу. Віруша може вирішити проблему, яку не може вирішити ніхто! Людина, якого так назвали, реалізуючи значення імені Віра, дуже творчо підходить до різних труднощів. Інший погляд допомагає їй дуже цікаво справлятися з проблемами.

Негативні сторони Віри

Буркотливість заважає Верке. По-перше, це дратує оточуючих. А по-друге, це звужує горизонти і можливості самої Вєруні. Звідси випливає і гидливість. Наприклад, вона може навідріз відмовитися від спілкування з неохайною людиною. Головні мінуси того, що означає ім’я Віра, зосереджені на її небажання відкритися світові.

Особливості характеру Віри

Будучи малою, Вєруся досить рано виявляє інтерес до різних «дівчачих» штучках. Матуся може знайти її у своєму шафці з косметикою або коштовностями. Або, наприклад, в гардеробі: малятко любить складати гарні образи, кликати всю сім’ю на показ мод. З віком ця пристрасть в ній не пропадає. Дівчина реалізує значення імені Віра саме через традиційно жіночі заняття.

З друзями Вірочка веде себе стримано. На жаль, вона навряд чи коли зможе повністю довіритися своїм подружкам. А тому часто це призводить до нерозуміння і недомовкам. На щастя, ця частина того, що означає ім’я Віра, іде їй тільки на користь. Так з життя дами «відсіваються» зайві люди, не готові прийняти її.

Особливе задоволення для Вєруні – вихід у світ. Наприклад, шикарні вечірки, походи в ресторани, знаходження в дорогих місцях можуть зробити її абсолютно щасливою! Для комфортного існування їй потрібно досить багато грошей. Саме тому значення імені Віра найкраще реалізовується на престижних і високооплачуваних посадах. На думку Вірочки, комфорт і розкіш повинні бути у всьому. Навіть в рутині!

Поєднання з іншими іменами

Найгірша пара для такої дівчинки – Ігор та Іван. Також їй краще обходити стороною Іллю, Анатолія, Марка, Валерія, Лева. На щастя, є і хороші комбінації. Наприклад, значення імені Віра добре сумісне з Владом, Льошею, Вовою, Зіновієм, Женею. Найкращий чоловік для неї – Вадим і Микита.

Сім’я і Любов Віри

Для оточуючих Вірочка здається зразковою дружиною. Однак ніхто не знає, що справді діється у неї вдома. Щастя Вєрки залежить тільки від неї. Якщо вона вибере правильного чоловіка і зможе повністю довіритися йому, то тоді все обов’язково буде добре. У вихованні дітей те, що означає ім’я Віра, дуже допомагає. Для малюків вона створює окремий чарівний світ.

Професія Віри

Насправді, Веруся не дуже любить працювати. Деякі види праці вона вважає негідними і «брудними». Ідеальний вибір для неї – «престижні» професії. Наприклад, керуюча або бізнесвумен.

Здоров’я і що означає ім’я Віра

Зазвичай дівчата не буває серйозних неприємностей зі здоров’ям. Її можуть турбувати незначні проблеми з кістками або суглобами. Звідси – забої, синці, переломи. А тому Вєруні варто обережно займатися спортом.

Кар’єра Віри

Успіхів у роботі Вірочка може домогтися завдяки своїй миловидності. Симпатичну Верушу люблять всі! І начальник, і колеги, і клієнти. Хороші рекомендації і доброзичливість допомагають їй стати вище за званням. Саме в цьому плані значення імені Віра дуже сильно допомагає дівчині. Також зустрічаються і Вірочки-трудяги.

Великі Віри в історії

Бобошко (спортсменка). Засулич (революціонерка). Зозуля (майстер спорту). Ребрик (спортсменка). Мухіна (скульптор). Також є безліч творчих дам, які вплинули і на те, що означає ім’я Віра, і на хід історії. Званцева (співачка). Панова (письменниця). Хітілова (кінодіяч). Брежнєва (артистка). Фарміга (кінодіяч).

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар