Семен: значення імені Семен. Доля і характеристика імені

Ім’ям Семен батьки називають хлопчиків в православних сім’ях Росії, України і Білорусії.

Ім’я Семен виникло як поширений в Україні варіант прочитання давньоєврейського імені Шимон. На сучасну українську воно перекладається як «слухач» або «той, кого чує Господь». Деякі філологи інтерпретують його як «Господь почув». Ім’я Семен збігається за значенням з ім’ям Самуїл і вважається близьким. Існують такі варіанти прочитання в різних мовах як Симон, Сеймон, Саймон, Шаміль, Самвел та інші.

Особистість і життєвий шлях чоловіка на ім’я Семен

У володаря імені Семен є здатність до управління іншими. Якщо Сема за щось узявся, то буде ставитися до цього дуже серйозно. Семен легко сходиться з людьми і відповідально підходить до роботи. Завдяки цьому з Насіння виходить чудовий начальник, який вболіває за справу, якою займається. Носій цього імені проявляє креативний підхід у вирішенні всіх питань. Будь то вибір фільму на вечір, розробка моделі або купівля меблів — кінцевий результат дій Насіння буде виглядати незвичайно.

Людина з іменем Семен може бути лагідним, м’яким і милосердним. Деякі вважатимуть ці риси характеру непотрібними чоловікові, але з-за них Сема перетворюється в дуже привабливого для дам молодої людини. Почавши жити один, Сеня стає дуже господарським. Носій цього імені трепетно ставиться до своїх дітей. Батькам Семен ніколи не перчить. Дружина Семи відчуває себе як за кам’яною стіною.

Риси обличчя Семен багато в чому успадковує від мами. Крім цього Сема переймає від цієї жінки деякі властивості особистості, які стали б більше жінки, ніж чоловіка.

Володар імені Семен відрізняється надійністю і відданістю по відношенню до тих, до кого Сема відчуває дружні почуття. Сеня завжди надасть підтримку, якщо це знадобиться. Нерідко Сайсон відноситься до чужих неприємностей як до своїх власних.

Чоловік з ім’ям Семен дуже талановитий. Часто Сема стає успішним в абсолютно не пов’язаних один з одним сферах. Носій цього імені легко стає літератором, дослідником, доктором, артистом або педагогом. Семен любить сталість у всьому: будь то робота або дружба. Зарозумілість Сіни не роздувається до космічних масштабів, якщо він стає успішніше за своїх старих приятелів. Якщо йому і раніше було приємно спілкуватися з ними, то що заважає це робити тепер? Більш того, якщо у Насіння буде можливість привести до успіху, то він обов’язково допоможе їм. Також Сеня не з тих, хто забуває про свята.

Якщо жінка вийде заміж за людину з ім’ям Семен, то обов’язково буде щаслива. Швидше за все, це дама буде відрізнятися своєю безкомпромісністю і запеклістю. Як правило, Сема є домосідом. Сеня регулярно робить домашню роботу, і якщо дружина щось не встигає — обов’язково зробить це сам. Він ніколи не відмовиться від походу в магазин, якщо не зайнятий чимось, що не терпить зволікань. Крім того, носій цього імені дуже дбайливо ставиться до грошей. У дітей Сема душі не чує і з радістю з ними грає. Сеня може жити один, при цьому уникаючи непотрібних витрат.

Володар імені Семен відрізняється неабияким розумом, сильним характером і сліпучою чарівністю. При першій зустрічі Сеня справляє враження зануди, він завжди думає, перш ніж щось сказати або зробити, володіє терпінням і ставить на перше місце обов’язкові справи. Вишенькою на торті буде те, що Сема вміє створити навколо себе шарм таємничості. Негативною рисою Насіння буде те, що він здатний роками зберігати у своєму серці злобу на кривдника. Якщо Сеня з кимось сперечається, то ніколи не стане переходити на особистості. Але за маскою крижаного спокою ховається ураган почуттів. Крім того, іноді Сема любить змусити інших понервувати.

Коли носій імені стає старше, то його може захопити надмірна впевненість у власних силах. Сеня дуже працьовитий і завжди готовий знайти спосіб красивого вирішення тієї чи іншої проблеми. Періодично Сема може досить емоційно реагувати на сформовану ситуацію.

Начальство завжди досить підлеглим на ім’я Семен. При цьому Сеня знає ціну своїм навичкам, і якщо йому запропонувати достойну оплату — зробить все в кращому вигляді. Нерідко ці здібності роблять з носіння відмінного чиновника або співробітника правоохоронних органів.

Людина з іменем Семен володіє хорошим внутрішнім чуттям. Сеня ніколи не буде поширюватися завчасно про те, що задумав. Він вправний маніпулятор. Тих, хто перешкоджає йому, Сема ненавидить усією душею. Мораль для нього — умовність, яка існує, лише поки в неї вірять.

Поширеність імені Семен

Ім’я Семен не є ні особливо рідкісним, ні особливо популярним. До першої світової війни воно було поширене в селянському середовищі і входило в топ-50 найпопулярніших імен чоловіків. Після Жовтневого перевороту це ім’я втратило популярність із-за того, що в ужиток увійшли нові імена. Ця ситуація тривала практично до розпаду Радянського Союзу.

Хлопчиків знову почали називати Семеном ближче до кінця 20-го століття, з-за того що маси намагалися відкинути радянське минуле і цікавилися царською Росією. Однак зараз ім’я Семен не займає рядки вище тридцятої. Ця тенденція не носить масовий характер. Найбільш популярно це ім’я в Бєлгороді і Тулі. Зараз його поширеність достатньо стабільна, а максимальною вона була у березні 2016.

У чоловіка, що носить ім’я Семен, іменини припадають на наступні дати: 10.01, 17.01, 8.02, 14.02, 16.02, 23.02, 26.02, 25.03, 18.04, 30.04, 2.05, 10.05, 23.05, 31.05, 6.06, 28.06, 8.07, 13.07, 25.07, 3.08, 14.09, 25.09, 7.10, 11.10, 12.11, 17.11, 22.11, 3.12, 7.12, 29.12 і 31.12.

Езотерика
Додати коментар