Савелій: значення імені Савелій. Доля і характеристика імені

Іменем Савелій батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, Білорусії, України та Ізраїлю.

У професійних лінгвістів є дві гіпотези щодо виникнення імені Савелій. Одні вважають, що воно перекладається з арамейської на сучасну українську як «каторга». Інші ж схильні вважати, що воно походить від слова «сабеллус», що перекладається з латини як «не потребує особливих умовах».

Серед україномовного населення існують такі варіанти прочитання імені Савелій як Савл і Савло. Скороченою формою цього імені будуть Сава, Савельюшка, Савелушка, Сава та інші. Однак ім’я Сава на сьогоднішній день — окреме ім’я.

Характер і доля чоловіка по імені Савелій

Володаря імені Савелій не можна назвати однозначною особистістю. З одного боку, Сава здатний в короткі терміни прийняти важке, але необхідне рішення. З іншого ж — Савушка воліє все добре обдумати, перш ніж зробити. Савелій завжди хоче довести, що чогось варта в цьому житті. При цьому Сава може бути похмурим і сором’язливим флегматиком. Втім, це не заважає Савелію бути честолюбним нонконформістом.

Дитина, яку батьки назвали ім’ям Савелій, багато часу проводить за книгами. Сава уявляє себе героєм захоплюючих пригод і хоче якось реалізувати їх у своєму житті. Савушка з дитинства піклується про своє здоров’я і регулярно зміцнює імунітет. Коли Сава виростає, то у нього виникають навички дипломатії. Будь-яке непорозуміння Савелій швидко зводить на «ні» і стає частиною компанії. Савушка хоче, щоб про нього залишилися гарні спогади. Коли обставини складаються не на його користь, Сава не буде мирно коритися долі — він готовий продовжувати боротьбу, навіть залишившись один.

Іноді прагнення людини з ім’ям Савелій пізнавати світ через логічний аналіз приймає нездоровий оборот. Іноді Савушка сприймає будь-яку ситуацію занадто серйозно. З Савой буває важко розговорити, так як у нього туго з почуттям гумору.

Колеги володаря імені Савелій відгукуються про нього як про людину, на якого завжди можна покластися. Проте Сава нерідко страждає від невпевненості. Савелій завжди стримує свої емоції, тому його не чекають потрясіння ні в сім’ї, ні на роботі. Сава любить домашніх тварин.

У чоловіка, що носить ім’я Савелій, іменини припадають на наступні дати: 17.06, 20.06 і 3.12.

Езотерика
Додати коментар