Самір: значення імені Самір. Доля і характеристика імені

Іменем Самір батьки називають хлопчиків у сім’ях, які сповідують іслам.

Ім’я Самір виникло на Близькому Сході і в перекладі на сучасну українську означає «оповідач». Але деякі лінгвісти трактують його як «учасник вечірньої дискусії». Жіночий аналог цього імені — Саміра.

Характер і доля чоловіка по імені Самір

Людина з іменем Самір наділений своєрідною харизмою. При цьому він відрізняється розумним індивідуалізмом. Цей чоловік може піклуватися про себе і своїх близьких. Те, що він побачити не може, Семір залишить без уваги — він один, а бід у світі багато. Проте його можна назвати егоїстом. Для тих, кого він знає, цей чоловік завжди готовий вивернутися навиворіт. Для них він готовий робити «добро і кидати його в воду». Крім того, ніхто не може дорікнути цього чоловіка в необов’язковості — якщо він за щось узявся, то зробить все, щоб досягти успіху.

Іноді Самір веде себе дуже інфантильно і ніби маленький кричить «Хочу!». Але, скоріше, він просто переносить якісь дитячі звички у доросле життя. В одних випадках він буде байдуже ставитись до правил етикету, вважаючи їх дурними умовностями. В інших — Семір спробує прищепити в сім’ї свої смаки в тому чи іншому питанні. Нерідко на цьому ґрунті з чоловіком перестають спілкуватися деякі його знайомі.

Однак такий підхід може допомогти Саміру зробити кар’єру. Якщо він десь помилиться, то просто прийме це до уваги, при цьому чоловік буде вимагати від своїх співробітників ідеальну роботу. За рахунок цього Самір швидко справляється з ситуаціями, коли все потрібно зробити за короткий час і ефектно. Самір жадає привносити в цей світ щось нове і цікаве. З-за цього багато його ризиковані проекти.

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Самір, потребує того, щоб батьки нехай і дещо жорстко, але все ж навчили його адаптуватися в ситуації. У ранні роки хвилину тому бігаючий хлопчина може стати важким на підйом. Вчора із захватом читав книжки почне сидіти на уроці з відсутньою особою. Семір дуже честолюбний, і його треба привчати до роботи по дому, щоб він розумів, що є рівноправним членом сім’ї як і решта. Незайвим буде віддати хлопчика в творчі гуртки, так як він любить все красиве.

Самір з тих, хто йде по життю не озираючись на оточуючих. Він ненавидить підкорятися і готовий взяти на себе відповідальність за когось. Цей чоловік не жадібний, але за його щедрістю завжди стоїть або користь, або честолюбство.

Самір — хтивий романтик. Він вміє гарно доглядати за улюбленою дівчиною, проте в деякі моменти буває занадто наполегливий, з-за чого дамочка «зривається з гачка». Одружившись, Семір стане главою сім’ї, і якщо він є підприємцем, то приверне дружину і дитину до роботи у своїй фірмі. Крім того, йому відкриті дороги метрдотеля, кухарі, чиновника, спортсмена, репортера або музиканта.

У чоловіка, що носить ім’я Самір, немає іменин.

Езотерика
Додати коментар