Павук в будинку — прикмета. Що означає і вплив на життя

Народна прикмета — павук в будинку

Павук у домі, що це означає? Хтось боїться змій, хтось мишей, а хтось падає в непритомність, побачивши тонку павутинку з павуком. До речі, знаходження павучка в квартирі ніяк не символізує недбалість господарів. Тому, прикмета — павук в будинку може мати різне трактування. Що це дійсно означає — читайте у статті.

Павук в будинку і містика

Це восьминогом «диво» наділене сакральним змістом. Згадаймо, чорну вдову, яка «з’їдала» своїх коханих. Але, сучасна прикмета — павук в будинку, обіцяє його постояльцям багатство і удачу! Якщо ви побачите маленької комахи в квартирі — не поспішайте гнати його «мітлою».

Цікавий факт: павуки не дружать з тарганами. Як говориться, виживає найсильніший. Так що якщо у вашій оселі водяться павучки, ви навряд чи станете сусідами тарганів кланів.

Якщо ви зустріли білого паукообразного — то він за повір’ями, «забирає» негатив, що знаходиться у вашій міській обителі.

Інші трактування «павук в будинку»:

 1. Якщо ви побачили павука в будинку і випробували страх — новини виявляться несприятливими.
 2. Якщо глянули під ноги, а назустріч повзе павук — готуйте кишені для отримання фінансового прибутку.
 3. У разі якщо павук змінює траєкторію руху і відповзає від вас в протилежну сторону — чекайте збитків.
 4. Павук в будинку, який забрався, повзає по вашому одязі — не поспішайте сваритися — скоро ви купите нову і недешеву обновку!
 5. Павук сплів павутину і зайняв місце в самому центрі. Тоді на вулиці встановиться сонячна і ясна погода.
 6. А якщо павутинка колишеться на самоті — буде невеликий дощик.
 7. Ще час впливає на зустріч з паукообразним. Побачили його вранці — погана ознака. Мандрівний по квартирі павук, в післяобідній перерву обіцяє глобальну удачу. А вечірнє рандеву з цим типом — чекайте довгоочікуваний подарунок.
 8. Якщо павук чорного кольору надумав плести «обитель» над ліжком — ви можете серйозно захворіти. Якщо постіль є подружнім ложем — це найнеприємніший варіант трактування, який означає охолодження почуттів і зраду.
 9. Павук, що сидить на поріжку — це потенційні збитки.
 10. Ви читаєте або дивитеся телевізор, і прямо перед особою виявляється непроханий гість. Павук, що спустився на павутинці і застиглий близько вашого особи — добрий знак. Він означає візит дорогих людей, приємну зустріч з кимось із симпатичних особистостей.

Прикмета — павук в будинку

Мається на увазі «робочий будинок або офіс. Пак в будинку проповз поряд — діловий папір або повідомлення. Якщо він починає дертися по стінах — грошова премія спрямується вгору. Може у вас існує клієнт, якого ви тривалий час не можете умовити на підписання контракту. Тепер ви це зробите. Якщо павук в будинку, навпаки, повзе зверху вниз, і швидко зникає з виду, торкнувшись підлоги — це означає затримку в заробітній платі. А може, вас викличе начальство на килим. Якщо працюєте, і нічого не віщує біди, а на робочий стіл падає павук — вам заздрять. Чекайте сутичок з колегами.

Несподівана прикмета — павук в будинку

Хтось проводить за кермом 24 години, і машину можна назвати другим домом. Тоді слухайте трактування. Павук, лазаючий по панелі, крісел, керма — до грошового бонусу. Дивіться, як веде себе комашка. Якщо відповзає від вас, ховається — обережніше, зустріч із співробітником ДАІ обернеться непередбаченими витратами. Які суми, що належить отримати або віддати, залежить від розміру павука. Якщо ви не помітили, як він сплів павутину в салоні авто — це відмінний сигнал. Павук — ваш захист.

Прикмета — павук у ванній кімнаті

Не так багато прикмет, пов’язаних з павуком в будинку. Зазвичай, маленька комаха, що спочивала у ванній, обіцяє застій особистій сфері. Спробуйте відкритися новому і зробити крок назустріч любовних відносин. Кімната, пов’язана з водою, тому павучок може символізувати грошову витік. Також бережіть речі — щоб не переживати з приводу несподіваного зникнення.

Загальні трактування:

Прикмета — павук в будинку несе грошове забарвлення або передвіщає приємні новини, зустрічі. Також шанс виграти в лотерею або отримати спадщину здалеку. Якщо павук в будинку чорного кольору — це несприятливий знак. Будь-яка подія буде йти по життю з негативним відтінком. Павук, що спустився по нитці, під час застілля передвіщає вам ворога. Членистоногий, що зустрівся на кінець дня — до радісних майбутніх подій. Зустріч, що відбулася в нічний час, обіцяє професійний злет. Може бути, ви отримаєте перспективну посаду або почнете впевнено підніматися по кар’єрних сходах. Павук в будинку, що впав у воду, обіцяє неприємні робочі моменти. Поганою прикметою вважається «попадання в павутину». Якщо ви в ній заплуталися — чекайте біди. Вихід — переплюньте через ліве плече і промовте: «чур мене». Всі хочуть зустріти любов. Тоді шукайте очима павука, який сидів на стіні. Небажано побачити комаха на кухні — це до побутових сварок.

Колір павука в будинку:

 1. Червоний — до достатку.
 2. Чорний — збитки.
 3. Жовтий — до поповнення в сімействі.
 4. Зелений — сигнал для залучення грошей.
 5. Хрестовик — символ смерті. Найгірший варіант.
 6. Мертвий павук — до сімейних чвар.
 7. Один павук — до поліпшення фінансового становища.
 8. Багато павуків — справи підуть в гору!

Що буде, якщо вбити павука в будинку?

Практично у всіх джерелах цей вчинок не вважається хорошим. Ви можете піддатися розлуці з коханою людиною або стати жертвою змови чи інтриг. Кращий спосіб позбутися непроханого гостя — це зібрати павутину в ганчірочку і винести на вулицю. Павук також може послужити добру службу, поїдаючи комарів і мух.

Езотерика
Додати коментар