Народжені 9 травня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 9 травня, то ваш знак зодіаку – Телець
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 9 травня

Сильні сторони: відповідальність, завзятість, впевненість у собі, харизматичність, розважливість

Слабкі сторони: запальність, нестриманість, різкість, мінливість настрою

Жінки, народжені 9 травня, відрізняються такими якостями: енергійність, цілеспрямованість, гострий розум, доброзичливість

Чоловіки, народжені 9 травня, наділені такими рисами характеру: гнучкий розум, рішучість, працьовитість, чуйність

Загальна характеристика, народжених 9 травня

Знак зодіаку, народжених 9 травня – Телець. Це відповідальні та справедливі особистості. Вони завжди стримують свої обіцянки та не кидають слів на вітер. Такі люди завзяті, наполегливі та кмітливі. Вони впевнені у собі та своїх силах. Доводять до кінця починання та відстоюють свою правоту у будь-якій справі. Чітко продумують план дій і йдуть напролом на шляху до заповітних цілей.

Іменинники цієї дати харизматичні, спокійні та розважливі. Вони привертають до себе увагу, викликають повагу та мають авторитет у оточуючих. У них багато друзів та доброзичливців. Вони підтримують дружні стосунки в робочому колективі, мають добрі взаємини з людьми із різних соціальних кіл.

Народжені цього дня бувають запальними, нестримними та агресивними. Часто впадають у стан пригніченості та страждають від перепадів настрою. У пориві гніву дозволяють собі жорстокі та різкі фрази.

Характеристика жінок, народжених 9 травня

Це розумні, честолюбні та цілеспрямовані особистості. Вони сповнені енергії, живі та дотепні. Орієнтовані на успіх. Самостійно домагаються поставленої мети. Знаходять вихід зі складних ситуацій і ніколи не впадають у відчай.

Вроджена проникливість та доброзичливість допомагають цим жінкам вибудовувати гармонійні стосунки з оточуючими. Вони мають широке коло спілкування та завжди перебувають у центрі уваги. Часто виступають організаторами масових заходів, люблять збиратися у колі друзів та проводити час із близькими та рідними людьми.

Характеристика чоловіків, народжених 9 травня

Це рішучі, діяльні та працьовиті особи. Вони привабливі, добрі та чуйні. Мають гнучкий розум і наділені багатьма талантами.

Такі чоловіки порядні у відносинах з іншими людьми, ніколи не зраджують і не йдуть проти своєї совісті. Завдяки людяності, доброзичливості та тактовності вони легко налагоджують контакти з оточуючими. Від інших представників свого знака зодіаку відрізняються рухливістю, прогресивністю та раціоналізмом.

Любовний гороскоп

Народжені 9 травня часто поводяться невпевнено та потай в особистих відносинах. Вони бояться відкрито виявляти свої почуття, побоюються прихильностей та розчарувань. Через внутрішні муки довго визначаються з вибором партнера. До любовних відносин підходять серйозно та відповідально. Вони віддані коханій людині, піклуються і опікуються її. Ніколи не обмежують свободу другої половинки, але при цьому не дають йому бути повністю вільним.

Після одруження такі люди стають нестримними та примхливими. Дозволяють собі різкі та образливі висловлювання на адресу коханої людини та часто провокують конфлікти на рівному місці. Найчастіше роблять так не зі зла. Тому їхній супутник життя має набратися терпіння та навчитися згладжувати гострі кути.

Сумісність

Народжені 9 травня Тільці мають високу сумісність із Дівами, Раками, Козерігами, представниками свого знаку зодіаку. Мають низькі шанси на щасливе майбутнє зі Стрільцями, Левами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 9 травня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 14, 20, 24
Лютий: 4, 10, 11, 15, 27, 29
Березень: 2, 5, 7, 11, 17, 21
Квітень: 2, 3, 14, 28, 29
Травень: 5, 10, 13, 19, 21, 25
Червень: 7, 12, 27
Липень: 4, 14, 17, 26, 28, 29
Серпень : 2, 10, 19
Вересень: 7, 15, 22, 23 , 26
Жовтень: 3, 6, 15, 22, 25, 31
Листопад: 5, 7, 18, 24
Грудень: 5, 6, 12, 24, 28, 31

Діловий гороскоп

Ці люди працездатні, продуктивні та організовані. Не бояться складних завдань та ризикованих заходів. Виконують покладені обов’язки швидко та вчасно. Керівники та колеги цінують таких працівників.

Завдяки наявності безлічі талантів ці люди досягають висот у різних сферах діяльності. Будь-яка обрана професія може принести їм успіх, але лише за умови зацікавленості у ньому. Такі чоловіки і жінки часто реалізують себе як підприємці. У них добре йдуть справи у торгівлі, промисловості, туризмі. Вони процвітають у сфері послуг. Вдало складається кар’єра у ролі соціальних працівників, громадських діячів. Такі люди успішно застосовують дисциплінованість та розумність у викладацькій діяльності. З них виходять добрі наукові діячі, дослідники.

Гороскоп здоров’я

Народжені 9 травня мають від природи міцне здоров’я, проте псують його способом життя та захопленнями. У них відсутній інстинкт самозбереження, тому вони часто отримують фізичні травми та важкі каліцтва. Крім того, ці люди схильні до простудних захворювань. Посилює стан здоров’я та надмірна емоційна вразливість. Стреси, переживання та депресії руйнують організм зсередини та знижують продуктивність. Гороскоп рекомендує побоюватися ризикованих витівок. Спокійний відпочинок та спокійний ритм життя допоможуть зберегти імунітет та уникнути негативних наслідків для здоров’я.

Поради народженим 9 травня

Контролюйте спалахи гніву
Ваша запальність негативно відбивається на самопочутті, працездатності та стосунках з оточуючими. Навчіться бути стриманіше. Виявляйте гнучкість і зважайте на чужу думку.

Не бійтеся говорити “ні”
Безвідмовність ускладнює вам життя. Не бійтеся відмовити людям у проханні, якщо не хочете чи ні часу її виконувати.

Ставте перед собою реальні цілі
Не ганяйтесь за нездійсненною мрією. Будьте реалістами та не чекайте від долі подарунка.

Езотерика
Додати коментар