Народжені 8 травня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 8 травня, то ваш знак зодіаку – Телець
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 8 травня

Сильні сторони: амбітність, відповідальність, старанність, рішучість

Слабкі сторони: імпульсивність, впертість, прямолінійність, замкнутість

Жінки, народжені 8 травня, відрізняються такими якостями: розумність, проникливість, волелюбність, гордість

Чоловіки, народжені 8 травня, наділені такими рисами характеру: харизма, розвинений розум, рішучість, прямолінійність

Загальна характеристика, народжених 8 травня

Знак зодіаку, народжених 8 травня – Телець. Це амбітні, енергійні, відповідальні та виконавчі особи. Вони не бояться звалювати на плечі справи і успішно справляються з покладеними обов’язками. Такі люди діловиті та рішучі. Схоплюють на льоту нову інформацію і завжди докопуються до суті того, що відбувається.

Іменинники цієї дати імпульсивні, емоційні. Мають складний характер, тому у них складаються напружені відносини з оточуючими. Це вперті та прямолінійні особистості. Вони не сприймають чужих поглядів і вважають свою думку єдино вірною. Не йдуть на компроміси, тож дійти спільного консенсусу з ними важко.

Народжені цього дня з недовірою ставляться до оточуючих та рідко пускають їх у своє життя. Їм комфортніше існувати на самоті, тому вони намагаються не заводити дружніх стосунків. Навіть допомагаючи стороннім людям, не впускають їх у глибини своєї душі.

Характеристика жінок, народжених 8 травня

Це проникливі, розумні та привабливі особистості. Вони горді та волелюбні. Заперечують стереотипи та шаблони суспільства. Діють виходячи з особистих спонукань і рідко прислухаються до чужої думки.

Такі жінки сміливо висловлюють свою думку та не бояться непорозуміння. Вони пишаються своєю унікальністю та незалежністю. Не соромляться здатися не такими, як решта. Їх складно переконати у чомусь. Вони завжди відстоюють свою думку, не звертають уваги інших і схильні до конфліктності. Порозумітися з цими жінками важко. Тільки одиниці здатні контактувати із нею тривалий час.

Характеристика чоловіків, народжених 8 травня

Це розумні та харизматичні особистості. Вони активно мислять та яскраво виражають свою індивідуальність. Часто демонструють суспільству свою незвичність.

Такі чоловіки сміливо йдуть за життям і рішучі у своїх діях. Вони легко освоюють прогресивні технології, захоплюються пізнанням міфічного та незвіданого.

Ці люди щирі та прямолінійні. Однак їх зайва прямота спричиняє неприємності. Вони не завжди вловлюють настрій суспільства, тому часто відпускають недоречні та нетактовні фрази.

Любовний гороскоп

Народжені 8 травня підходять до любовних стосунків відповідально та порядно. Вони не поспішають будувати стосунки, ретельно обмірковують усі плюси та мінуси. З боку така передбачливість сприймається як безініціативність. Другій половинці здається, що їхній обранець не зацікавлений у побудові відносин. Через неквапливість і невпевненість ці люди часто втрачають шанс знайти справжнє кохання.

У сімейних стосунках такі жінки та чоловіки схильні пред’являти завищені вимоги до партнера. За наявності спільних інтересів та взаєморозуміння можуть переглянути свої позиції та утихомирити свій запал. Вони стають надійними, вірними і дбайливими подружжям. Не зраджують коханій людині і вимагають від неї того ж натомість.

Сумісність

У народжених 8 травня Тельцов гармонійно складаються стосунки з представниками свого знака зодіаку, Раками, Козерігами, Дівами. Виникають проблеми у парі зі Левами, Стрільцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 8 травня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 5, 6, 7, 16
Лютий: 10, 20, 24, 27
Березень: 1, 9, 15, 16
Квітень: 8, 15, 16, 18, 19, 29
Травень: 5, 11, 19, 20, 22
Червень: 4, 9, 24, 28
Липень: 8, 21, 25, 27
Серпень: 10, 11, 13, 25, 26, 27
Вересень : 11, 18, 24
Жовтень: 13, 17, 25
Листопад: 1, 8, 22, 24, 27
Грудень: 2, 5, 18, 21

Діловий гороскоп

Іменинники цієї дати максимально виявляють у професійній сфері свої здібності та кращі риси характеру. Вони розумні, послідовні та лаконічні. Захоплюються передовими технологіями, постійно збагачують запас знань та висувають новаторські пропозиції. Часто приміряють він роль лідера. Не бояться брати на себе відповідальність і швидко ухвалюють рішення за весь трудовий колектив. Почуються впевнено у ролі керівників, сміливо керують великим штатом працівників.

Такі люди продуктивно застосовують свою привабливість і діяльність у політичній діяльності. Вони стають грамотними політиками та вміють представити інтереси суспільства. У них добре йдуть справи з торгівлею, будівництвом та посередництвом. Такі жінки та чоловіки стають успішними ріелторами, менеджерами, працівниками ЗМІ.

Гороскоп здоров’я

Народжені 8 травня необдумано витрачають свою енергію, тому часто страждають від виснажень та нервових перевантажень. Вони повністю віддаються роботі, при цьому забувають про свій імунітет та здоров’я. Часто ігнорують симптоми захворювань та несвоєчасно звертаються за допомогою до лікарів. У результаті незначні недуги переростають у тяжкі захворювання. Гороскоп радить не запускати здоров’я. Регулярний сон, повноцінне харчування, фізичні навантаження та планові медичні огляди дозволять запобігти погіршенню самопочуття.

Поради народженим 8 травня

Навчіться контролювати себе
Упертість – ваш ворог. Обмірковуйте свої дії та висловлювання, не дозволяйте собі різкість і не провокуйте сварки.

Розвивайте свої таланти
Не зосереджуйте свою увагу на чомусь одному. Розвивайтеся у багатьох напрямках.

Більше відпочивайте
Не поринайте з головою в роботу. Приділяйте час відпочинку та турботі про своє здоров’я.

Езотерика
Додати коментар