Народжені 7 травня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 7 травня, то ваш знак зодіаку – Телець
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 7 травня

Сильні сторони: мудрість, освіченість, товариськість, доброзичливість, ґрунтовність

Слабкі сторони: категоричність, надмірна емоційність, довірливість

Жінки, народжені 7 травня, відрізняються такими якостями: практичність, завзятість, привабливість, примхливість

Чоловіки, народжені 7 травня, наділені такими рисами характеру: енергійність, рішучість, відповідальність, комунікабельність

Загальна характеристика, народжених 7 травня

Знак зодіаку, народжених 7 травня – Телець. Це заповзятливі, прагматичні та розумні особистості. Вони цікавляться всім оточуючим, вбирають нові знання і безперервно вдосконалюють свої вміння. Такі люди промовисті, освічені та мудрі. Вони ясно висловлюють свої думки, мають неординарне мислення і мають багато талантів. Ретельно планують свою діяльність і передбачають поворот подій. З легкістю домагаються поставлених цілей та реалізують свої сміливі ідеї.

Іменинники цієї дати порядні, доброзичливі та товариські. Вони справедливі та чесні, ніколи не йдуть урозріз зі своєю совістю заради особистої вигоди. Для таких людей поняття честі та гідності у відносинах з оточуючими є першорядними. Вони не дозволяють собі брехні та лицемірства і не приймають того ж від інших.

Народжені цього дня не розпорошуються у своїх діях і не відволікаються по дрібницях. Вони підходять ґрунтовно до всього в житті, особливо якщо йдеться про взаємодію з оточуючими. Такі жінки та чоловіки діляться енергетикою з близькими людьми, опікуються та піклуються про своїх друзів. Навколо них завжди багато однодумців. Вони захоплюють у себе і легко налагоджують гармонійні відносини із суспільством.

Характеристика жінок, народжених 7 травня

Це сильні, практичні та різнобічні особистості. Вони наполегливо домагаються бажаних результатів, не відволікаються на сторонні дії та старанно працюють над собою.

Такі жінки емоційні, привабливі та чуттєві. Вони мають яскраву зовнішність та магнетично впливають на чоловіків. Вирізняються потужною сексуальною енергетикою і завжди перебувають у центрі уваги. Іноді поводяться дратівливо і примхливо, проте така поведінка не відштовхує від них людей. Вони мають багато переваг, які перекривають ці недоліки.

Характеристика чоловіків, народжених 7 травня

Люди, які народилися цього дня, розважливі, рішучі та відповідальні. Вони швидко оцінюють будь-яку ситуацію та адаптуються до нових умов. Мають вольовий і владний характер.

Це енергійні, веселі та комунікабельні особистості. У їхньому колі спілкування знаходяться представники різних поглядів та релігій. Вони з усіма знаходять спільну мову та підтримують приятельські стосунки.

Такі чоловіки тверезо дивляться на життя, не ідеалізують його і не прикрашають. Вони надихають оточуючих та підштовхують їх до дії. Користуються авторитетом та повагою у колективі.

Любовний гороскоп

Народжені 7 травня сентиментальні, ніжні та дбайливі у коханні. Вони прагнуть гармонії в особистих відносинах, тому часто йдуть на поступки і прислухаються до прохань своєї другої половинки. Такі люди – порядні та вірні партнери. З ними надійно та комфортно. Єдина складність, з якою вони стикаються в особистих відносинах, полягає у надмірній довірі коханій людині. Цілком розчиняючись у партнері, вони перестають помічати його лицемірство. Це призводить до розчарувань та тривалих переживань.

Іменинники цієї дати не бояться одружуватися. Вони рано обзаводяться сім’єю та стають батьками. Такі люди опікуються своїми домочадцями і докладають максимум зусиль для їхнього безтурботного та радісного життя. Незважаючи на це, їхній надмірний потяг до справедливості часто стає причиною конфліктів і розбіжностей у сім’ї. Вони не вміють правильно розставляти пріоритети та часто діють на шкоду своїм рідним.

Сумісність

Народжені 7 травня Тельці мають високу сумісність із представниками свого знака зодіаку, Раками, Дівами, Козерігами. Погано поєднуються з Левами, Стрільцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 7 травня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 19, 24, 29
Лютий: 6, 19, 21, 24, 29
Березень: 6, 9, 18, 21, 26, 31
Квітень: 3, 10, 13, 26
Травень: 1, 12, 25
Червень: 14, 21, 25 
Липень: 3, 9, 14, 15
Серпень: 11, 26, 30
Вересень: 6, 15, 17
Жовтень: 10, 14, 18, 21, 31
Листопад: 13, 16, 21, 27
Грудень: 3, 20, 31

Діловий гороскоп

Іменинники цієї дати – виконавчі, діяльні та наполегливі працівники. Вони не бояться ризикованих та відповідальних завдань, з азартом беруться вирішувати складні питання та реалізовувати важкі проекти. Уникають великих колективів, воліють працювати самотужки і самостійно справлятися з поставленими завданнями. Керівники швидко помічають таких співробітників, тому вони легко домагаються кар’єрного зростання та визнання колег.

Творчі здібності штовхають цих людей у ​​світ мистецтва та музики. Вони стають відомими скульпторами, живописцями, музикантами, акторами. Їх приваблює сфера освіти. Вони реалізують свій потенціал у ролі викладача філософії, валеології, історії. Завдяки рішучості, націленості на результат та організованості досягають успіхів у торгівлі, ЗМІ, рекламній діяльності. З них виходять чудові бізнесмени, журналісти, менеджери.

Гороскоп здоров’я

Головну загрозу здоров’ю народжених 7 травня становить внутрішня дисгармонія. Дисбаланс емоцій та розуму призводить до психосоматичних та фізичних захворювань. Крім цього, такі люди часто страждають від застуд та травм. Гороскоп радить уникати екстремальних видів спорту та не ігнорувати первинні симптоми простудного захворювання. Підвищити захисні функції організму допоможуть фізичні вправи, правильне харчування та своєчасний відпочинок.

Поради народженим 7 травня

Приймайте себе такими, якими ви є
Не шукайте в собі вад. Ідеальних людей не буває. Розвивайте свої найкращі якості, самовдосконалюйтесь.

Опирайтесь на голос розуму
Не піддавайтеся душевним поривам. Голос серця не завжди нагадує правильне рішення. Думайте тверезо.

Будьте рішучішими в особистих стосунках
Ваша невизначеність ускладнює особисті стосунки. Чи не відволікайтеся на зайві занепокоєння про майбутнє. Живіть сьогоденням.

Езотерика
Додати коментар