Народжені 7 грудня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 7 грудня, ваш знак зодіаку – Стрілець
Це знак стихії Вогонь

Особливості народжених 7 грудня

Сильні сторони: творчі здібності, доброта, рішучість, енергійність, відкритість

Слабкі сторони: схильність уникати реальності, замикатися; надмірна самокритичність

Жінки, народжені 7 грудня, відрізняються такими якостями: рішучість, багата фантазія, порядність, схильність до ризику

Чоловіки, народжені 7 грудня, мають такі риси характеру: енергійність, допитливість, оптимізм, чесність

Загальна характеристика, народжених 7 грудня

Знак зодіаку народжених 7 грудня – Стрілець. Це цікаві, енергійні особистості. Вони позитивно дивляться світ. Цінують красу та затишок. Прагнуть допомагати людям. Однак іноді приходять на допомогу не там, де потрібно.

У цих людей розвинений інтелект. Вони креативні, відкриті нових знань. Мають багато нестандартних ідей та думок. Вони працьовиті та акуратні. Рішучі, проте свої цілі та роботу вибирають не відразу. Пробують себе у різних, іноді кардинально протилежних сферах. Задоволені своїм вибором, якщо справа дає фінансову стабільність.

Народжені цього дня надто вимогливі та критичні до себе. Часто в ранні роки вони виявляють талант. Якщо батьки розуміються, то ці люди досягають великих висот. Однак часто сім’я замість підтримки тисне і чекає на значні результати, що змушує їх замикатися в собі.

Це незвичайні, дивакуваті люди. Вони поводяться нестандартно. Полюбляють фантазувати. Іноді тікають від реальності у світ своїх ілюзій. З дитинства їм важко знаходити спільну мову з оточуючими.

Характеристика жінок, народжених 7 грудня

Такі жінки енергійні, рішучі. Вони не бояться ризикувати. Мають бурхливу фантазію. Життєрадісні, порядні.

Це екстравагантні та незвичайні дами. Вони приваблюють чоловіків. Прагнуть будувати рівноправні відносини. Цінують свободу та особистий простір.

Характеристика чоловіків, народжених 7 грудня

Це оптимістичні, енергійні та веселі чоловіки. Вони допитливі, розумні, люблять мандрувати. Їхня відмінна риса – чесність. Вони не терплять брехні.

Ці чоловіки у душі – діти. Вони не люблять брати на себе відповідальність. Деякі з них живуть на самоті, не одружуються.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня закохуються миттєво, проте так само швидко й охолоджуються. Їм важко розпочати серйозні відносини, вони часто сумніваються. Навіть давши згоду, будь-якої миті можуть передумати пов’язувати себе узами шлюбу. Ці чоловіки і жінки створюють сім’ю тільки з дорогою людиною. Подружжю з ними непросто: несподіваний приплив пристрасті у них змінюється холодністю та відстороненістю. Їм необхідно час від часу залишатися наодинці із собою.

Гороскоп рекомендує народженим 7 грудня обирати другу половинку серед розумних та освічених людей – вони допоможуть розкрити їхній талант. Не варто заводити таємні зв’язки – вони обтяжать їхнє життя.

Такі батьки іноді мають труднощі у вихованні дітей. Їм важко встановити довіру з дитиною. Матері стають чудовими господарками. Вони багато дозволяють своєму малюкові і майже не карають. Їхні стосунки з дитиною нагадують дружбу.

Сумісність

Народжені 7 грудня Стрільці щасливі у союзі з Близнюками, Овнами, Терезами, Левами, Водоліями. У них складаються складні, побудовані на неприязні та взаємному невдоволенні стосунки з Дівами, Козерогами, Тельцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 7 грудня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 7, 14, 18, 19
Лютий: 9, 17, 21, 26, 27
Березень: 2, 8, 12, 15, 18, 20
Квітень: 15, 19, 23
Травень: 4, 7, 9, 11, 21
Червень: 5, 7, 9, 11
Липень: 6, 10, 17, 23, 26
Серпень: 8, 11, 18
Вересень : 7, 9, 13, 21, 28
Жовтень: 1, 10, 21, 27, 29, 31
Листопад: 10, 18, 19, 20, 27, 30
Грудень: 5, 8, 11, 20, 28

Діловий гороскоп

Народжені цього дня працюють ефективно, якщо захоплені справою. Вони люблять освоювати нові сфери діяльності у будь-якому віці. Заради мети готові пожертвувати багатьом. Прагнення до глобальних проектів дозволяє їм швидко підніматися кар’єрними сходами.

Ці люди часто займаються соціальною діяльністю. Вони не йдуть проти системи, а просто допомагають нужденним. Стають знаменитими ораторами, процвітають у творчості та сферах діяльності, де потрібно самовираження – театральному мистецтві, професії співака чи танцюриста. Добиваються успіхів у політиці. Вміння красиво та зрозуміло викладати свої думки допомагає їм реалізувати себе у юрисдикції, дипломатії, літературі. Вміння переконувати штовхає їх до роботи у рекламній сфері та продажу товарів.

Гороскоп здоров’я

Народжені 7 грудня Стрільці схильні до алергічних реакцій. Алергенами виступають пил, побутова хімія, шерсть тварин чи продукти харчування. Найчастіше хвороба проявляється у вигляді контактного дерматиту.

Ці люди часто страждають від стресів. Відновити душевний спокій допоможуть подорожі на природу. Корисні фізичні вправи на свіжому повітрі. Рекомендується більше часу проводити у суспільстві маленьких дітей – вони допоможуть зарядитись позитивною енергією.

Це недовірливі особистості. Вони надто переживають із приводу своїх хвороб. Гороскоп радить не приймати кожен чих чи кашель за симптом небезпечної недуги.

Поради народженим 7 грудня

Активно спілкуйтесь

Не йдіть у свій внутрішній світ. Смс-листування, спілкування з сім’єю, розмови до душі з друзями необхідні вам.

Будьте лояльнішими до себе

Не вимагайте від себе дуже багато і не ставте недосяжних цілей. Позбавляйтеся звички критикувати себе.

Стати менш недовірливими

Не шукайте ознак нових страшної хвороби. Насолоджуйтесь життям та будьте простіше.

Езотерика
Додати коментар